Açıklama
300W 915nm Yüksek Güç Fiber Bağlantılı Diyot Lazer

Ürüne Genel Bakış:
Bu yüksek güçlü 915nm diyot lazer modülleri, yüksek verimlilik, stabilite ve üstün ışın kalitesi ile 300W CW çıkış sunar. Bu ürünler, lazer diyot çipinden gelen asimetrik radyasyonun özel mikro optikler kullanılarak küçük çekirdek çapına sahip bir çıkış lifine dönüştürülmesiyle elde edilir. Her açıdan inceleme ve yakma prosedürleri, her ürünü güvenilirlik, kararlılık ve uzun ömürle garanti etmek için bir sonuç doğurmaktadır.

Özellikler:
Ürün No: FC915DL300
Ürün Adı: 300W 915nm Fiber Bağlantılı Diyot Lazer
| Optik | |
| Orta Dalga Boyu | 915±10nm |
| Çıkış Gücü | 300W |
| Çalışma Modu | Cw |
| Spektral Genişlik FWHM | <> |
| Eğim Verimliliği | >13W/A |
| Fiber | |
| Fiber Büküm Yarıçapı | >60mm |
| Fiber Uzunluk/Elyaf Ceket Çapı | 1.5m/0.9mm |
| Fiber Çekirdek | 200um |
| Fiber Sayısal Diyafram | 0.22NA |
| Fiber Konnektör | çıplak |
| elektrikli | |
| Çalışma Akımı Gİb | 20 ~ 22A |
| Eşik Geçerli Ith | 1A |
| Çalışma Voltajı Vop | 31,5V |
| Güç Dönüşüm Verimliliği | ~45% |
| termal | |
| Çalışma Sıcaklığı | 15 ~ 55 ° C |
| Depolama Sıcaklığı | -30-70°C |

Popüler Etiketler: 915nm yüksek güç fiber birleştirilmiş diyot lazer tedarikçileri, üreticiler Çin, fabrika, toptan, Çin'de yapılan










