Açıklama
Fiber Bağlantılı Diyot Lazer 940nm

Ürün Açıklaması
Bu diyot lazer modülü, fiber lazer pompalama uygulamaları ve tıbbi veya malzeme işleme uygulamaları için geliştirilmiştir. 940 nm'den itibaren isteğe bağlı dalga boyu stabilizasyonu ile 105 µm fiberden 0,22 sayısal açıklığa kadar 4 W'a kadar lazer gücü sunar.
Her açıdan inceleme ve yazma prosedürleri-her ürünün güvenilirliğini, istikrarını ve uzun ömrünü garanti edecek şekilde sonuç verir.
Başvuru:

Şartname:
| Özellikler: | |
| Çıkış Gücü | 4W |
| Merkez Dalga Boyu | 940nm |
| Spektral Genişlik | 3nm |
| Eşik Akımı | 0.35A |
| Çalışma Akımı | 4.4A |
| Çalışma Gerilimi | 1.7V |
| Kongre Verimliliği | 53% |
| >%90 Güç | 0,15NA |
| Dalga Boyu Kayması ve Sıcaklık | 0,32nm/derece |
| Eğim Verimliliği | 1.0W/A |
| Depolama Sıcaklığı |
-30~70 derece Yoğuşmasız |
| Çalışma Sıcaklığı | 15~55 derece |
| Fiber Bükülme Yarıçapı | 37,5 mm |
| Çekirdek Çapı | 105μm |
| Sayısal Açıklık | 0.22 |
| Fiber Bağlayıcı | ÇIPLAK |
Tasarım Çizimi:

Popüler Etiketler: fiber bağlı diyot lazer 940nm tedarikçiler, üreticiler Çin, fabrika, toptan satış, Çin malı










