Jenoptik Chips ile Sıcak Satışta Yeni 300W 915nm Yüksek Güçlü Fiber Bağlantılı Diyot Lazer
Çoklu lazer çip nokta şekillendirme ve birleştirme teknolojisine dayanan 9XX serisi 320W yüksek güç çıkışlı yarı iletken lazer modülü, gelişmiş uygulamalar için olağanüstü güç yoğunluğu sağlar.
Şu anda, modül 915nm ve 976nm çıkış dalga boyu sağlayabilir. Modül, endüstriyel fiber lazerler ve fiber lazer yükseltici ve doğrudan diyot malzeme işleme sistemleri gibi pompalama uygulamaları için ideal olan 1064nm lazer izolasyon mekanizmasına sahiptir. Sistemdeki ters iletilen ışığın neden olduğu lazer modülünün hasar görmesini önler ve tüm sistemin güvenliğini ve kararlılığını artırır.
Boyut Çizimi:
Veri Sayfası:
| Optik | |
| Merkez Dalga Boyu | 915nm/976nm |
| Dalga Boyu Toleransı | 10nm |
| Çıkış gücü | 300W |
| Eğim Verimliliği | >13W/A |
| Lif | |
| Fiber Bükme Yarıçapı | >60mm |
| Fiber Çekirdek Çapı | 200um |
| Fiber Sayısal Diyafram | 0.22N.A. |
| Fiber Bağlayıcı | Çıplak |
| Elektriksel | |
| Çalışma Akımı | 20A |
| Eşik Akımı | 1A |
| Çalışma gerilimi | 31.5V |
| termal | |
| Çalışma sıcaklığı. (Yoğuşmasız) | 15~55 derece |
| Dalga Sıcaklığı katsayı | -0.3nm/ derece |
Ürünü maksimum değerlerinin dışında çalıştırmak, cihaz arızasına veya güvenlik tehlikesine neden olabilir. Cihazla birlikte kullanılan güç kaynakları, maksimum tepe optik gücü aşılmayacak şekilde kullanılmalıdır. Termal radyatör üzerinde Cihaz için uygun bir soğutucu gereklidir, soğutucuya yeterli ısı dağılımı ve ısı iletkenliği sağlanmalıdır.
Lütfen daha fazla bilgi için satış ekibimizle iletişime geçin:
Popüler Etiketler: 300W 915nm Yüksek Güçlü Fiber Bağlantılı Diyot Lazer tedarikçileri, üreticileri Çin, fabrika, toptan satış, Çin malı










