880nm 300W Lazer Diyot Tek Verici CW Lazer Çıplak Çip
Özellikler:
- Yüksek Güç 300W, 880nm dalga boyu
- QCW çalışma modu, Verici Sayısı 60
- TE polarizasyon modu, 1,2W/A eğim verimliliği
- Yüksek Parlaklık, yüksek güvenilirlik ve kararlılık
- Herhangi bir Mirco kanalı Soğutmalı Yapılandırmayla Kullanılabilir
Uygulamalar:
- IR Aydınlatma
- Lazer Pompalama bileşeni
- Cerrahi uygulama
- Malzeme işleme için yarı iletken

Veri Sayfası
Ürün Numarası: LC880SB300
Ürün Adı: Işık Yayıcı Diyot Lazer Çipi
| Optik | |
| Merkezi Dalga Boyu | 880nm |
| Çıkış Gücü | 300W |
| Çalışma Modu | QCW |
| Spektrum Genişliği | 4nm |
| Verici Sayısı | 60 |
| Verici Genişliği | 120um |
| Verici Aralığı | 160um |
| Doldurma Faktörü | 75% |
| Çubuk Genişliği | 10000um |
| Boşluk Uzunluğu | 1500um |
| Kalınlık | 130um |
| Hızlı Eksen Sapması (FWHM) | 39Derece |
| Yavaş Eksen Sapması (FWHM) | 12 Derece |
| Polarizasyon Modu | TE |
| Eğim Verimliliği | 1.2W/A |
| Elektrik | |
| Çalışma Akımı Iop | 280A |
| Eşik Akımı Ith | 30A |
| Çalışma Gerilimi Vop | 1.9V |
| Dönüşüm Verimliliği | 55% |
| Termal | |
| Çalışma Sıcaklığı | 25 derece |
| Dalga Boyu Sıcaklık Katsayısı | 0,3 nm/derece |
Çizim:

Bu özellikler yarı iletken lazerleri teknolojik açıdan en önemli lazer türü haline getirmektedir. Uygulamaları son derece yaygındır ve optik telekomünikasyon, optik veri depolama, metroloji, spektroskopi, malzeme işleme, diğer lazerlerin pompalanması ve tıbbi tedaviyi içerir. Çıplak çipler çok sayıda lazer üretebilir ve birçok ekipman satıcısı büyük miktarlarda satın alıp daha sonra kendi ekipmanlarını üretebilir. Ürünlerimizin size büyük karlar getirebileceğini umuyoruz.
Popüler Etiketler: 880nm 300W Lazer Diyot Tek Verici CW Lazer Çıplak Çip tedarikçiler, üreticiler Çin, fabrika, toptan satış, Çin malı










