Açıklama
Aydınlatma Uygulaması için 50W 808nm CW Çok Verici Diyot Lazer Çipi
Özellikler:
Merkez Dalga Boyu: 808nm
Çubuk uzunluğu: 10mm
Çubuk Boşluğu: 1mm
Uygulamalar:
iletişim,
Raman spektrometresi
lazer malzeme işleme
lazer ekipmanları
lazer endüstriyel

50W çıkış gücü, 808nm merkezi dalga boyu
Diğer güç de mevcuttur (100W,300W,500W)
CW çalışma modu, TE polarizasyon modu, 19 yayıcı
Yüksek parlaklık, yüksek güvenilirlik, yüksek stabilite
Herhangi bir Mirco kanalı Soğutmalı Yapılandırmayla Kullanılabilir
COS Ambalajı Mevcuttur
Veri Sayfası
Ürün Numarası: LC808SB50
Öğe Adı: 50W 808nm CW Tek Çubuk Lazer Çip
| Optik | |
| Merkezi Dalga Boyu | 808nm |
| Çıkış Gücü | 50W |
| Çalışma Modu | CW |
| Spektrum Genişliği | 19 |
| Verici Genişliği | 150um |
| Çubuk Boşluğu | 1 mm |
| Elektrik | |
| Çalışma Akımı Iop | 50A |
| Eşik Akımı Ith | 8A |
| Çalışma Gerilimi Vop | 2V |
| Termal | |
| Test Sıcaklığı | 25 derece |
| Dalga Boyu Sıcaklık Katsayısı | 0,3 nm/derece |
| Depolama Sıcaklığı Katsayısı | 0,3 nm/derece |
Çizim:

Popüler Etiketler: 50w 808nm cw tek çubuk lazer çipi tedarikçileri, üreticileri Çin, fabrika, toptan satış, Çin malı










