Açıklama

Alt Montajda 5W 450nm mini COS Lazer Diyot Çipi
Özellikler:
-
Yüksek dönüşüm verimliliği;
-
Çalışma ömrü> 20000 saat;
-
Düşük karanlık akım, Düşük kapasitans;
-
Yüksek güvenilirlik, Uzun çalışma ömrü;
-
Müşteriler için özelleştirilmiş ürünler.
Uygulamalar:
- lazer endüstriyel
- lazer epilasyon
- lazer malzeme işleme
- lazer lidarı
- kuantum bilgi bilimi
Veri Sayfası
Ürün No.: COS450DL5
| Optik | |
| Merkez Dalga Boyu | 450nm |
| Çıkış Gücü | 5W |
| Çizgi Genişliği | <200KHz |
| Çalışma modu | CW |
| Elektrik | |
| Eşik Akımı Lth | 300mA |
| Çalışma Akımı Lopu | 500mA |
| Çalışma Gerilimi Vop | 1V |
| Termal | |
| Test Sıcaklığı | 25 derece |
| Depolama Sıcaklığı | -30~70 derece |
Paket çizimi&PIN-ÇIKIŞ Tanımı(Birim:mm) Alt Montajda 450 nm 5W LD COS Lazer Çipi

Popüler Etiketler: 5w 450nm mini çünkü alt montajdaki lazer diyot çipi tedarikçiler, üreticiler Çin, fabrika, toptan satış, Çin malı














