22W 975nmMalzeme İşleme İçin Geniş Alan Lazer Diyot
22W 975nmGeniş Alan Lazer DiyotÖzellik:
- 190um Verici Boyutu, 22W çıkış gücü, 975 nm dalga boyu
- %50 Güç Dönüşüm Verimliliği
- COS Ambalajı Mevcuttur
- Mükemmel Lehimlenebilirlik
- İstikrarlı ve güvenilir performans
22W 975nmGeniş Alan Lazer DiyotBaşvuru:
- Boş alan optik iletişimi
- Estetik, dermatoloji ve cerrahi
- Savunma ve güvenlik
- Malzeme İşleme

COS paketinde, yarı iletken lazer diyotun katodu ve anotuyla temas etmek için iki büyük altın tel bağlama yastığı bulunur. COS paket boyutu çok küçüktür, bu nedenle OEM sistemine entegrasyon için çok uygundur.
22W 975nmGeniş Alan Lazer DiyotVeri Sayfası
Ürün No: COS975DL22
Ürün Adı: 975nm Geniş Alan Lazer Diyot
| Optik | |
| Merkez Dalga Boyu | 975nm |
| Dalga Boyu Toleransı | ±5nm |
| Çıkış Gücü | 22W |
| Spektral Genişlik FWHM | 4nm |
| Eğim Verimliliği | 1.0W/A |
| Hızlı Eksen Sapması | 30Derece |
| Yavaş Eksen Sapması | 10Derece |
| Verici Boyutu | 190um |
| Elektrik | |
| Eşik Akımı | 1.5A |
| Çalışma Akımı | 24A |
| Çalışma Gerilimi | 2.0V |
| Güç Dönüşüm Verimliliği | 50% |
| Termal | |
| Çalışma Sıcaklığı | 15~55 derece |
| Depolama Sıcaklığı | -30-70 derece |
| Dalga Boyu Sıcaklık Katsayısı | 0,3 nm/derece |
22W 975nmGeniş Alan Lazer DiyotÇizim:
Geniş{0}alan lazerleri uzaysal ve boylamsal çoklu modlarda çalışır. Katı hal-lazer pompalama, sensör teknolojisi, malzeme işleme, tıbbi uygulamalar, fotodinamik terapi ve bilimsel araştırmalar için kullanılabilirler. Geniş-alanlı lazer diyotlar, tüm-katı hal lazerlerinde pompa kaynağı olarak yaygın şekilde kullanılırken, yarı iletken lazer diyotların ışınının, hızlı ve yavaş eksen yönlerinde büyük sapma açısı ve dar dikdörtgen kesitin{-asimetrisi nedeniyle şekillendirilmesi gerekir.
22W 975nm COS:
BrandNew's, COS 22W SMD diyot lazerler sağlar, 22W 975nm COS, yüksek güvenilirlik, istikrarlı çıkış gücü, yüksek güç, yüksek verimlilik, uzun ömür ve yüksek uyumluluk gibi birçok avantajla AuSn kaynağı ve P Aşağı paketlemeyi benimser ve piyasada yaygın olarak kullanılır. 22W 975nm COS, ürünlerin güvenilir, istikrarlı ve uzun ömürlü olmasını sağlamak için üretim hattında performans testlerine ve eskime testlerine tabi tutulur.

Popüler Etiketler: 975nm Geniş Alan COS Lazer Diyot tedarikçiler, üreticiler Çin, fabrika, toptan satış, Çin malı










