Açıklama
Alt Montajda 13W 975nm Tek Verici Lazer Diyot
Özellik:
94um Verici Boyutu, 13W çıkış gücü, 975 nm dalga boyu
Alt Montajda 13W Çok Modlu Çip
COS Ambalajı Mevcuttur
Çip Genişliği 400um, uzunluk 4200um, kalınlık 150um
Başvuru:
Pompalama
Fiber bağlı lazer diyot

Veri Sayfası
Ürün No: COS975DL13
Öğe Adı: 13w 975nm COS Lazer Diyot
| Optik | |
| Merkez Dalga Boyu | % 964 7e970nm |
| Dalga Boyu Toleransı | ±5nm |
| Çıkış gücü | 13W |
| Spektral Genişlik FWHM | 4nm |
| Eğim Verimliliği | 0.95W/A |
| Hızlı Eksen Sapması | 55Derece |
| Yavaş Eksen Sapması | 9Derece |
| Verici Boyutu | 94um |
| Elektriksel | |
| Eşik Akımı | 0.55A |
| Çalışma Akımı | 13A |
| Çalışma gerilimi | 1.55V |
| Güç Dönüşüm Verimliliği | 50% |
| Termal | |
| Çalışma sıcaklığı | 15~55 derece |
| Depolama sıcaklığı | -30-70 derece |
| Dalgaboyu Sıcaklık Katsayısı | 0.3nm/ derece |
Alt Montaj Montaj Çizimindeki Çip:
Popüler Etiketler: Alt montajlı 13w 975nm tek emitörlü lazer diyot tedarikçiler, üreticiler Çin, fabrika, toptan satış, Çin malı










