Üçlü Dalgaboyu 32Bar Diod Lazer Yığını
Brandnew Technology Company'nin Üçlü Dalgaboyu 32Bar Diod Lazer Yığını yüksek güce, uzun ömre, tam dalga boyuna ve birçok stile sahiptir. Kişiselleştirilmiş ürünler, müşterilerin farklı ihtiyaçlarına göre uyarlanabilir: sürekli güç çıkışı, bir çubuk için birkaç watt'tan yüz watt'a, istiflenmiş çubuk dizisi için bir kilowatt'a kadar değişir; QCW çıkış gücü birkaç yüz watt'tan birkaç kilowatt'a kadar çıkabilir.

Genel Bakış
Özellik:
Daha fazla parlaklık için çubuktan çubuğa küçük aralık
Düşük basınç ve su akışı gereksinimleri
Yüksek optik güç QCW 100W/bar
20 ay kalite garantisi
Kompakt tasarımlar, entegrasyonu kolay
Başvuru:
Büyük gözenekleri daraltın
Güzellik makinesi kolu
Pigment giderme
Kırmızı kan ipeği çıkarma
Lazer Epilasyon

Veri sayfası
Ürün No.:WC781VS1920
| Optik | |
| Merkez Dalga Boyu | u5 2f808% 2f1064nm |
| Dalga Boyu Toleransı | ±10nm |
| Çubuk Sayısı | 32 |
| Çalışma Modu | QCW (Kalite Yönetimi) |
| Çıkış Gücü | 1920W |
| Hızlı Eksen Sapması (FWHM) | 38Derece |
| Yavaş Eksen Sapması (FWHM) | 12Derece |
| Darbe Genişliği | <200ms |
| Sıklık | 1 Hz |
| Elektrik | |
| Çalışma Akımı | <53A |
| Eşik Akımı | 10A |
| Çalışma Gerilimi | 58V |
| Termal | |
| Çalışma Sıcaklığı | 20~30 derece |
| Depolama Sıcaklığı | 0-55 derece |
| Soğutma sıvısı | Damıtılmış Su |
| Akış Hızı | 8L/dak |
| Maksimum Giriş Basıncı | 50 7e500kPa |
| Su Sıcaklığı (Yoğunlaşma Yok) | 23~27 derece |
| Filtrelenmiş Su Parçacıkları | <20μm |
Paket Çizimi

Popüler Etiketler: üçlü dalga boyu 32bar diyot lazer yığını tedarikçiler, üreticiler Çin, fabrika, toptan satış, Çin malı










