3 dalga boyu diyot lazer
(1)755nm -İnce saçlar ve açık renkli saçlar da dahil olmak üzere çok çeşitli saç renkleri ve türlerini hedeflemek için kullanılır ve hatta gömülü saçları bile hedefleyebilir.
(2)SPEED 810nm -Daha koyu cilt tipleri için kullanılır ve derindeki kıl kökünü hedefler. Kollar, bacaklar, yanaklar ve çene gibi bölgeleri tedavi etmek için orta düzeyde doku penetrasyon derinliğine sahiptir.
(3)YAG 1064 -İnce saçlar ve açık renkli saçlar da dahil olmak üzere çok çeşitli saç renkleri ve türlerini hedeflemek için kullanılır ve hatta gömülü saçları bile hedefleyebilir. Koltuk altlarında ve kasık bölgesinde oluşabilecekler gibi gömülü tüylerin tedavisi için ideal olan en nüfuz edici dalga boyudur ve mümkün olan en etkili lazer epilasyon tedavisi için folikülün en derin kısımlarını hedef alır.
Özellikler:
10 Bar, bar başına 60W, toplam 600W
755nm, 808nm, 1064nm Karışık Dalga Boyu
Kalite garantisi 20 aydır.
Çekim sayısı: 20 ay içerisinde sınırlama yoktur.


Veri sayfası
Ürün No.:WC781VS600
| Optik | |
| Merkez Dalga Boyu | 755nm,808nm,1064nm |
| Çıkış Gücü | 600W |
| Çubuk Sayısı | 10 |
| Darbe Genişliği | 400 ms'den az veya eşit |
| Görev Döngüsü | %40'tan az veya buna eşit |
| Elektrik | |
| Çalışma Akımı Iop | ~50A/60A |
| Eşik Akımı Ith | ~10A |
| Çalışma Gerilimi Vop | ~19V |
| Termal | |
| Çalışma Sıcaklığı | 20~30 derece |
| Depolama Sıcaklığı | 0-55 derece |
Paket Çizimi

Popüler Etiketler: üçlü dalga boyu lazer yığını tedarikçiler, üreticiler Çin, fabrika, toptan satış, Çin malı










