Açıklama
Palomar Cynosure Vectus Lazer Diyot Yığını
Özellikleri:
İki taraf, toplam 24 bar
Yüksek güç 2400W çıkış
Gelişmiş montaj teknolojisine sahip ABD ithal lazer çubuğu
Daha büyük yüzey alanlarını tedavi etmek için Büyük Nokta Boyutu
Standart boyut, Palomar/Cynosure/Cynosuremar Vectus Makinesi için benzersiz üretici
Değiştirme Hizmeti de mevcuttur!


Veri Sayfası
Ürün No.: WC808VS2400
| Optik | |
| Merkez Dalga Boyu | 808nm |
| Dalga Boyu Toleransı | ±10nm |
| Çalışma modu | QCW |
| Çubuk Başına Çıkış Gücü | 100W/Bar |
| Bar Sayısı | 24 |
| Hızlı Eksen Diverjansı (FWHM) | 38 Derece |
| Yavaş Eksen Iraksama (FWHM) | 12 Derece |
| Darbe genişliği | ≤400ms |
| Görev döngüsü | ≤40% |
| Elektriksel | |
| Çalışma Akımı Iop | 100A |
| Eşik Akımı Ith | 25A |
| Çalışma Gerilimi Vop | 45V |
| Güç Dönüşüm Verimliliği | ~50% |
| termal | |
| Çalışma sıcaklığı | 20~30℃ |
| Depolama sıcaklığı | 0-55℃ |
Bar Başına Çalışma Koşulu

Resim çizme
![(DUZWOO%FH6(%AG$QL8H]27](/Content/uploads/202098745/2020060313481591ea3354d23a474f86609bb50ece5d22.png)

Veri sayfası, video, fiyat vb. herhangi bir talebiniz varsa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
E-posta: info@brandnew-china.com
Whatsapp: +86 13867679409
Popüler Etiketler: palomar cynosure vectus lazer diyot yığını tedarikçileri, üreticileri Çin, fabrika, toptan satış, Çin malı










