800W 808nm Diod Lazer Çubuk Yığını
Makrokanal lazerlerin temel avantajları, etkili ısı dağılımı ve geniş tüy giderme kapsama alanıdır. Makrokanal lazerler ısıyı birden fazla paralel küçük kanal aracılığıyla dağıtır, bu da ısı dağıtım verimliliğini artırır, lazerin uzun süre stabil çalışmasına olanak tanır ve aşırı ısınma nedeniyle performans düşüşü ve hasar riskini azaltır. Ayrıca makrokanal lazerlerin epilasyon kapsama alanının geniş olması ve geniş alanların epilasyonunun daha kısa sürede tamamlanabilmesi tedavi verimliliğini arttırmaktadır.
Özellikler:
Bar başına 16 bar 50w, toplam 800W
Jenoptik Almanya'dan lazer çipi
Garanti: 20 ay
Çekim sayısı: sınırlama yok
Epilasyon uygulaması için özel tasarım

Çizim

Veri sayfası
| Optik | |
| Merkez Dalga Boyu | 808nm |
| Dalga Boyu Toleransı | ±10nm |
| Çubuk Başına Çıkış Gücü | 50W/Çubuk |
| Çubuk Sayısı | 16 |
| Darbe Genişliği | 400 ms'den az veya eşit |
| Görev Döngüsü | %40'tan az veya buna eşit |
| Elektrik | |
| Çalışma Akımı Iop | ~50A |
| Eşik Akımı Ith | ~10A |
| Çalışma Gerilimi Vop | ~30V |
| Güç Dönüşüm Verimliliği | ~50% |
| Termal | |
| Çalışma Sıcaklığı | 20~30 derece |
| Depolama Sıcaklığı | 0-55 derece |
Sipariş Prosedürü:
1. Daha fazla ayrıntı için e-posta yoluyla bize ulaşın
2. Ödeme için size PI gönderiyoruz, ödeme süresi T/T veya Western Union'dır
3. Ödeme yapıldıktan sonra üretimi ayarlayacağız
4. Teslim süresi 1-4 haftadır, farklı sipariş miktarına ve talebe bağlıdır.
5. Teslimattan sonra size DHL UPS takip numarasını göndereceğiz.
6. Kalite garantisi 20 aydır
Popüler Etiketler: 800w 808nm diyot lazer çubukları tedarikçiler, üreticiler Çin, fabrika, toptan satış, Çin malı










