Açıklama
3 Dalga Diyot Lazer Yığını

Hızlı ayrıntılar:
Lazer Gücü: 500W/600W
makrokanal soğutma yapısı, su soğutması basittir
çalışma modu: qcw
Çubuk miktarı: 10... özelleştirin
Nokta boyutu: 13*16mm...özelleştir
Tam kapalı nitrojen arıtımı, güçlü çevresel uyum ve yüksek stabiliteye sahiptir
Uygulama: diyot lazer epilasyon makinesi
Lazer Garantisi: 18 ay, 90.000.000 çekime kadar
Veri sayfası
Ürün No.: WC781VS600
| Optik | |
| Merkez Dalga Boyu | 755nm/808nm/1064nm |
| Dalga Boyu Toleransı | ±10nm |
| Çubuk Başına Çıkış Gücü | 60W |
| Çubuk Sayısı | 10 |
| Darbe Genişliği | 400 ms'den az veya eşit |
| Görev Döngüsü | %40'tan az veya buna eşit |
| Elektrik | |
| Çalışma Akımı Iop | ~50A |
| Eşik Akımı Ith | ~10A |
| Çalışma Gerilimi Vop | ~19V |
| Güç Dönüşüm Verimliliği | ~50% |
| Termal | |
| Çalışma Sıcaklığı | 20~30 derece |
| Depolama Sıcaklığı | 0-55 derece |
Çizim

Popüler Etiketler: dalga diyot lazer çubukları yığını tedarikçiler, üreticiler Çin, fabrika, toptan satış, Çin malı










