600W Diod Lazer Çubuk Yığını
Epilasyon pazarının talebini hedefleyen diyot lazer yığını serisi, yüksek optik{0}elektrik dönüşüm verimliliği, yüksek güç yoğunluğu, uzun ömür ve düşük güç tüketimi gibi avantajlara ulaşmak için yeni bir tasarım ve yenilikçi teknolojiyi bir araya getiriyor. Kalitesi ve güvenilirliği, müşterilerin epilasyon sistemlerinin performansını estetik pazara yönelik olarak farklılaştırmasına ve tıbbi uygulama pazarına hizmet etmesine olanak tanır.
Hızlı Ayrıntılar
>Almanya'dan diyot lazer çubuğu
>ömür: 10000 saatten fazla
>Tipik dalga boyları 755nm, 808nm, 1060nm'dir (diğerleri istek üzerine)
>Diyot lazer epilasyon makinesi için özel tasarım

Veri sayfası
Ürün No.:WC808VS600
| Optik | |
| Merkez Dalga Boyu | 808nm |
| Çalışma Modu | QCW |
| Çubuk Başına Çıkış Gücü | 60W |
| Çubuk Sayısı | 10 |
| Görev Döngüsü | %40'tan az veya buna eşit |
| Elektrik | |
| Çalışma Akımı | ~50A |
| Eşik Akımı | ~10A |
| Çalışma Gerilimi | ~18V |
| Dönüşüm Verimliliği | ~50% |
| Termal | |
| Çalışma Sıcaklığı | 20~30 derece |
| Depolama Sıcaklığı | 0-55 derece |
Paket Çizimi

Popüler Etiketler: 600w diyot lazer çubukları tedarikçiler, üreticiler Çin, fabrika, toptan satış, Çin malı










