Epilasyon için Üçlü Diyot Lazer Bar, 755nm+808nm+1064nm
Bu benzersiz kombinasyon, kalıcı epilasyon güzellik makinesinde çalışırken en iyi tedavi sonuçlarının elde edilmesini sağlar.

Ana Özellikler:
Seçeneğiniz için 6bar,10bar,12bar,16bar.
dalga boyu 755nm 808nm 1064nm
Almanya Lazer bargarantiler dayanıklılık.
Uzun Garanti 20 aydır.

Veri Sayfası:
Ürün no.:WC808VS800
Öğe adı:800w 808nm Üçlü Diyot Lazer Çubuğu
| Optik | |
| Merkez Dalga Boyu | 808nm |
| Dalga Boyu Toleransı | ±10nm |
| Çıkış gücü | 800W |
| Bar Sayısı | 16 |
| Hızlı Eksen Diverjansı (FWHM) | 38 Derece |
| Yavaş Eksen Iraksama (FWHM) | 12 Derece |
| Çalışma modu | QCW |
| Darbe genişliği | ≤400ms |
| Görev döngüsü | ≤40% |
| Elektriksel | |
| Çalışma Akımı Iop | ~50A |
| Eşik Akımı Ith | ~10A |
| Çalışma Gerilimi Vop | ~28V |
| Güç Dönüşüm Verimliliği | ~50% |
| termal | |
| Çalışma sıcaklığı | 20~30℃ |
| Depolama sıcaklığı | 0~55℃ |
Paket Çizimi:

Diyot lazer epilasyon sistemini kullanırken aşağıdaki gibi bir sorun mu yaşıyorsunuz?
S: lazer yığını yalnızca 5M-10M çekimlerde bile kolayca yanıyor, kullanım ömrü tedarikçinin vaat ettiği kadar uzun değil.
C: Birincisi, vasıfsız lazer çubuk kullandıkları için, ikincisi, düşük güç ile yüksek güç çubuklarını karıştırıyorlar.
S: Çalışmak için sürekli çalıştıktan sonra su sıcaklığı daha yüksektir, çalışmayı bırakmanız mı gerekiyor?
C: Diyot lazer yığınımız, çok daha iyi soğutmaya sahip Ausn lehimleme kullanır, ayrıca makro kanal su soğutmalı su kalitesi gereksinimi yoktur.
Popüler Etiketler: üçlü diyot lazer çubuğu tedarikçileri, üreticileri Çin, fabrika, toptan satış, Çin malı










