Açıklama
Epilasyon 808nm Diyot Lazer Bar
Özellikleri:
Seçiminiz için bar başına 50W/60W/100W
Toplam çıkış gücü 300W,500W,600W,800W,1000W olabilir...
Üçlü dalga boyu: 755nm+808nm+1064nm mevcuttur
Jenoptik Almanya'dan lazer çipi
Garanti: 18 ay
Çekim sayısı: sınırlama yok
Epilasyon uygulaması için özel tasarım

Kabuksuz mevcuttur
Veri Sayfası
Ürün no.: WC808VS500
| Optik | |
| Merkez Dalga Boyu | 808nm |
| Dalga Boyu Toleransı | ±10nm |
| Çubuk Başına Çıkış Gücü | 50W/Bar |
| Bar Sayısı | 10 |
| Darbe genişliği | ≤400ms |
| Görev döngüsü | ≤40% |
| Elektriksel | |
| Çalışma Akımı Iop | ~50A |
| Eşik Akımı Ith | ~10A |
| Çalışma Gerilimi Vop | ~19V |
| Güç Dönüşüm Verimliliği | ~50% |
| termal | |
| Çalışma sıcaklığı | 20~30℃ |
| Depolama sıcaklığı | 0-55℃ |
Resim çizme

Popüler Etiketler: epilasyon 808nm diyot lazer çubuğu tedarikçileri, üreticileri Çin, fabrika, toptan satış, Çin malı










