Açıklama
100W 808nm Çok Modlu Yüksek Güçlü Fiber Bağlantılı Lazer Diyot
10 yıllık' ile Çin'in önde gelen diyot lazer üreticilerinden ve tedarikçilerinden biri olan Brandnew Technology; deneyimi, yüksek kaliteli cw/qcw/pulse/multimode fiber bağlı diyot lazer üreten ve rekabetçi fiyatlarla satan profesyonel bir fabrikaya sahiptir.
Özellik:
Yüksek güç ve yüksek kararlılık
200um/0.22NA/1.5m/SMA905
CW çok modlu Fiber Bağlantılı
%40 güç dönüştürme verimliliği
Uygulama:
Pompalama Kaynağı
Malzeme işleme
Aydınlatma
Lazer Markalama, Lazer Gravür
Veri Sayfası
Ürün No: FC808DL100
Ürün Adı:808nm Yüksek Güç Bağlantılı Lazer Diyot
| Optik | |
| Merkez Dalga Boyu | 808±5nm |
| Çıkış gücü | 100W |
| Çalışma modu | CW |
| Spektral Genişlik FWHM | 5nm |
| Eğim Verimliliği | 12W/A |
| Lif | |
| Fiber Bükme Yarıçapı | & gt;75mm |
| lif uzunluğu | 1.5m |
| Fiber Sayısal Diyafram | 0.22NA |
| Fiber Çekirdek | 200um |
| Fiber Bağlayıcı | SMA905 |
| Elektriksel | |
| Çalışma Akımı Iop | 9.5A |
| Eşik Akımı Ith | 1A |
| Çalışma Gerilimi Vop | 27V |
| Güç Dönüşüm Verimliliği | 40% |
| termal | |
| Çalışma sıcaklığı | 15~35℃ |
| Depolama sıcaklığı | -20-55℃ |
| Dalga Boyu Sıcaklık Katsayısı | ~0.3nm/℃ |
Resim çizme:

Popüler Etiketler: 808nm yüksek güç bağlantılı lazer diyot tedarikçileri, üreticileri Çin, fabrika, toptan satış, Çin malı










