Açıklama
Çoklu Dalga Boyu 450nm 635nm 808nm 980nm LD
Hızlı ayrıntılar:
450nm, 635nm, 808nm, 980nm'de çeşitli dalga boyları
600mW'dan 25W'a kadar çıkış güçleri
Ayrılabilir Elyaf:200um/0.22NA/1m/SMA
Tıbbi uygulamalar için ideal

Veri Sayfası:
Ürün No.: FC4689DL45
| Optik | Tipik değer |
| Merkez Dalga Boyu λ | 450nm±10nm |
| Çıkış gücü | 5W |
| Çalışma Akımı Iop | 3A |
| Eşik Akımı Ith | 0.3A |
| Çalışma Gerilimi Vop | 10V |
| Merkez Dalga Boyu λ | 635nm±10nm |
| Çıkış gücü | 0.6W |
| Çalışma Akımı Iop | 0.8A |
| Eşik Akımı Ith | 0.2A |
| Çalışma Gerilimi Vop | 5.2V |
| Merkez Dalga Boyu λ | 808nm±10nm |
| Çıkış gücü | 25W |
| Çalışma Akımı Iop | 9A |
| Eşik Akımı Ith | 0.8A |
| Çalışma Gerilimi Vop | 8V |
| Merkez Dalga Boyu λ | 980nm±10nm |
| Çıkış gücü | 15W |
| Çalışma Akımı Iop | 13.5A |
| Eşik Akımı Ith | 1A |
| Çalışma Gerilimi Vop | 4V |
| Lif | 200um/0.22NA/1m/SMA |
| termal | |
| Termistör ((K Ω)/β(25℃)) | 10±3%/3477 |
| PD | 10μA |
| Çalışma sıcaklığı | 15~35℃ |
| Depolama sıcaklığı | -20~70℃ |
Boyut çizimi:

Popüler Etiketler: çoklu dalga boyu 450nm 635nm 808nm 980nm ld tedarikçiler, üreticiler Çin, fabrika, toptan satış, Çin malı










