10W 1064nm Fiber Bağlantılı Lazer Diyot

Ürün Açıklaması
1064nm Tek-Verici 10 Watt Çok Modlu Lazer Diyot
Diğer çıkış güçleri ve dalga boyları mevcuttur.
Yüksek verimlilik, stabilite ve üstün ışın kalitesi
FİBER PIGTAIL Çok Modlu 200 μm Yok=0.22 Çıplak-Fiber Ucu (Sonlandırılmamış)
Bu tek yayıcı lazer diyotlar "tek başına" veya anahtar-teslimat lazer diyot kontrol modülüyle birlikte satın alınabilir. 10 Watt'a kadar CW çıkış gücü veya 10 Watt'a kadar darbeli çıkış gücü sunarlar. Tipik emisyon bant genişliği 5 nm'dir ve lazer, NA=0.22. ile çok modlu 200 μm fibere bağlanmıştır.
Not:
Ürünü maksimum değerlerinin dışında çalıştırmak cihaz arızasına veya güvenlik tehlikesine neden olabilir.
yalnızca temiz oda atmosferinde veya toz-korumalı mahfazada çalıştırılabilir.
ESD'yi önlemek için aşırı önlem alın. Bileklikler, topraklanmış çalışma yüzeyleri ve sıkı antistatik teknikler kullanın.
Çizim:

Veri sayfası:
Ürün No.: FC1064DL10
| Optik | |
| Merkez Dalga Boyu | 1064nm |
| Çıkış Gücü | 10W |
| Spektral Genişlik FWHM | 5nm |
| Elyaf | |
| Elyaf Uzunluğu | 1-1.5m |
| Fiber Çekirdek | 200um |
| Fiber Kaplama Çapı |
220um |
| Tampon Çapı | 320um |
| Fiber Bağlayıcı | Çıplak |
| Elektrik | |
| Çalışma Akımı Iop | 8.5A |
| Eşik Akımı Ith | 0.7A |
| Çalışma Gerilimi Vop | 3V |
| Güç Dönüşüm Verimliliği | ~40% |
| Termal | |
| Çalışma Sıcaklığı | 15~55 derece |
| Depolama Sıcaklığı | -30-70 derece |
Popüler Etiketler: 10w 1064nm fiber bağlı lazer diyot tedarikçileri, üreticileri Çin, fabrika, toptan satış, Çin malı










