7×1 Çok Modlu Fiber Pompa Birleştirici
7x1 çok modlu pompa birleştirici, sevk edilen fiberlerle yüksek güç çıkışı oluşturmak için 7 çok modlu lazerin gücünü birleştirir. Olağanüstü optik özelliklere sahiptir. Çıkış fiberi, enerji sentezi olarak enerji fiberi iletebilir, aynı zamanda insanların maç katkılı LMA çift kaplama fiber ile birleştirebileceği çekirdek fiber veya LMA çift kaplı fiber de olamaz.
Çok Modlu Pompa Birleştiriciler, maksimum parlaklık koruması ile doğrudan diyot malzeme işleme ve pompa basamaklandırma gibi yüksek güçlü uygulamalar için verimli güç aktarımı sunar. Çok Modlu Birleştiriciler, çok çeşitli güç işleme konfigürasyonlarını, giriş fiberlerinin sayısını ve farklı fiber tiplerine adaptasyonu karşılayacak şekilde tasarlanabilir. 2x1,3x1,4x1,7x1,19x1,37x1 pompa birleştirici ve benzeri dahil olmak üzere Nx1 pompa birleştirici üretebiliriz. Pompa fiberi, çıkış fiber tipi ve konfigürasyon (Nx1), 10W, 25W,50W, 100W... 700W maks.
Veri Sayfası:
Ürün No.: MFC7in1
| Optik | Tipik değer |
| Pompa Dalga Boyu | 800-1000nm |
| polarizasyon | Rastgele |
| Operasyon modu | CW |
| Lif | |
| Pompa Elyafı | 200/220um/0.22NA/1.5m |
| Çıkış Fiberi | 600/660um/0.22NA/1.5m |
| Port başına Maksimum İşlem Gücü | 700W |
| Pompa Verimliliği | yüzde 95 |
| termal | |
| Çalışma Sıcaklığı | 0~70 derece |
| Depolama sıcaklığı | -40-85 derece |
| Soğutma yöntemi | İletim Soğutma |
Boyut Çizimi
Popüler Etiketler: 7×1 çok modlu fiber pompa birleştirici tedarikçiler, üreticiler Çin, fabrika, toptan satış, Çin malı










