Dar Çizgi Genişliğine Sahip 785 nm 600 mW Lazer Diyot
785nm 600mW dalga boyu stabilize lazer diyotlar 14 pinli kelebek pakette sunulmaktadır
Bu fiber bağlantılı hacimli Bragg ızgaralı stabilize lazerler çok dar bir çizgi genişliği, geniş bir çalışma sıcaklığı aralığı ve düşük güç tüketimi sağlar
Metroloji, algılama, biyo-enstrümantasyon ve analitik enstrümantasyon uygulamasının yanı sıra Raman uygulamaları için de yaygın olarak kullanılır
Özellikler:
Dalga Boyu-Stabilize Edildi
600mW çıkış gücü
785 nm dalga boyu
105μm fiber çekirdek çapı
Dar Bant Genişliği<0.12nm
0.22N.A.
Dahili Soğutucu, Termistör ve Fotodiyotlu Kelebek Paketi

Teknik özellikler sayfası:
Ürün No.: FC785DL600
| Optik | |
| Merkez Dalga Boyu λ | 785nm |
| Dalga Boyu Toleransı | ±0,5nm |
| Çıkış Gücü | 600mW |
| Spektral Genişlik FWHM | 0,1nm |
| Eğim Verimliliği | 0.8W/A |
| Elyaf | |
| Fiber Çekirdek Çapı | 105um |
| Fiber Sayısal Açıklık | 0,22NA |
| Fiber Bağlayıcı | FC/PC, SMA905 |
| Elyaf Uzunluğu | 1 m, özelleştirilebilir |
| Elektrik | |
| Çalışma Akımı Iop | 1.09A |
| Eşik Akımı Ith | 0.36A |
| Çalışma Gerilimi Vop | 2V |
| PD | <2000μA |
| Termistör | 10 (±%5) kΩ (@25 derece) |
| TEC Çalışma Akımı/Gerilim | 2.5A/6.3V |
| Termal | |
| Çalışma Sıcaklığı | 15~35 derece |
| Depolama Sıcaklığı | -20~50 derece |
| Dalga Boyu Sıcaklık Katsayısı | 0,01nm/derece |
Çizim
![product-1-1 WMR}QLLI4A[61KLJSV[8]AV](/Content/uploads/202098745/202004231352310876c6c47fdf44bc96b08b62e26cd57d.png)
Popüler Etiketler: Dar hat genişliğine sahip 785nm 600mw lazer diyot tedarikçiler, üreticiler Çin, fabrika, toptan satış, Çin malı










