350mw 405nm Fiber Bağlantılı Diyot Lazer
Genel Bakış
Hızlı ayrıntılar:
405nm, CW Modu, Koaksiyel Paket, Fiber Priz Opsiyonel
Baskı, medikal, spektral analiz, araştırma uygulamaları için özel tasarım
Emniyet:
Bu 405nm lazer diyotun yaydığı ışın insan gözüne zararlı olma potansiyeline sahiptir. Aşağıdaki önlemler alınmalıdır: Bu ürün çalıştırılırken lazer ışınına doğrudan veya mercek, mikroskop veya fiber optik aracılığıyla bakılmamalıdır. Bu ürünü çalıştırırken her zaman uygun lazer güvenlik gözlükleri takılmalıdır. Bu ürün, işlev ve hassasiyet açısından yüksek güvenilirlik ve güvenlik gerektiren ekipmanlar için kullanıldığında güvenilirliği ve emniyeti sağlamak için arızaya dayanıklı tasarım ve yedekli tasarım gibi uygun önlemler alınmalıdır.

Şartname:
Ürün No.: FC405DL350
| Optik | |
| Merkez Dalga Boyu | 405±10nm |
| Çıkış Gücü | 350mW |
| Çalışma Modu | CW |
| Spektral Genişlik FWHM | <6nm |
| Eğim Verimliliği | 1.5W/A |
| Elyaf | |
| Fiber Çekirdek | 105um |
| Fiber Sayısal Açıklık | 0,22NA |
| Fiber Bağlayıcı | FC/PC |
| Elektrik | |
| Çalışma Akımı Iop | 0.4A |
| Eşik Akımı Ith | 0.2A |
| Çalışma Gerilimi Vop | 5.5V |
| Termal | |
| Çalışma Sıcaklığı | 20~30 derece |
| Depolama Sıcaklığı | -20-70 derece |
| Dalga Boyu Sıcaklığı Katsayı | <0,1 nm/ derece |
Çizim:

Popüler Etiketler: 350mw 405nm fiber bağlı diyot lazer tedarikçileri, üreticileri Çin, fabrika, toptan satış, Çin malı










