30W 9XXnm Fiber Bağlantılı Lazer Diyot
Özellikleri
Tek emitör tabanlı lazer diyot modülü
30 W'a kadar çıkış gücü
105μm çekirdek 0,22 NA çok modlu optik fiber
Hermetik olarak kapatılmış 2 pimli paket
Yüzer anot/katot
Yüksek güvenilirlik
RoHS uyumlu
Uygulamalar
Ultra hızlı fiber lazer pompalama
süper süreklilik nesil
Tıbbi
Analitik
Doğrudan uygulamalar

Veri Sayfası:
Ürün No.: FC9XXDL30
| Optik | |
| Merkez Dalga Boyu | 915nm,940nm,976nm |
| Çıkış gücü | 30W |
| Spektral Genişlik FWHM | 7nm |
| Eğim Verimliliği | 2.7W/A |
| Lif | |
| Fiber Bükme Yarıçapı | & gt;30mm |
| Fiber Çekirdek Çapı | 105um |
| Fiber Sayısal Diyafram | 0.22NA |
| Fiber Bağlayıcı | Çıplak/SMA905 |
| Elektriksel | |
| Çalışma Akımı Iop | ≤11.5A |
| Eşik Akımı Ith | ≤0.9A |
| Çalışma Gerilimi Vop | ≤5.4V |
| Güç Dönüşüm Verimliliği | ≥47% |
| termal | |
| Çalışma sıcaklığı | 15~35℃ |
| Depolama sıcaklığı | -20-55℃ |
| Dalga Boyu Sıcaklık Katsayısı | ~0.3nm/℃ |
Resim çizme:
![`VK(F2XK][14(2[7DV]8@{L](/Content/upload/201998745/201909291458216581642.png)
SSS:
Paket nedir?
Orijinal Karton Paket. Veya müşteri olarak' gereklilik.
Teknoloji desteği sağlayabilir misiniz?
Evet, zamanında hizmetleriniz için profesyonel bir teknoloji destek ekibimiz var.
Teslimat ne olacak?
Sadece gerçek isteğinize bağlı olarak, hava yoluyla kapıdan kapıya hizmetler sunabiliriz. DHL, UPS, TNT, FEDEX gibi
Popüler Etiketler: 30w 9xxnm fiber bağlantılı lazer diyot tedarikçileri, üreticileri Çin, fabrika, toptan satış, Çin malı










