Açıklama
Epilasyon için 300W 808nm Fiber Diyot Lazer
Özellik:
300watt, 808nm dalga boyu
(özellikle sarı ciltte veya açık ciltte siyah saçlar için iyidir)
Çalışma modu: QCW, ayrıca Pulsed
(Darbe Genişliği: 1-500ms; Frekans: 1-20Hz)
Fiber Bağlantılı Diyot Lazer Epilasyon Makinesi için özel tasarım

Veri sayfası:
Ürün No: FC808DL300HR
| Optik | Tipik Değer |
| Orta Dalga Boyu | 808nm |
| Dalga Boyu Toleransı | ±10nm |
| Çıkış Gücü | 300W |
| Fiber | |
| Fiber Çekirdek | 400um |
| Fiber Sayısal Diyafram | 0.22NA |
| Fiber Uzunluğu | 2m |
| elektrikli | |
| Çalışma Voltajı Vop | Tek fazlı, 220±20V, AC, PE, 50/60Hz |
| Denetim Modu | RS232,AD denetimi |
| Darbe Genişliği | 1-500ms |
| Darbe Frekansı | 1-20Hz |
| Su Soğutma | |
| Su Debisi | 4.5L/dk |
| Hidrolik Basınç | 0.3MPa |
| Su Tüpü Diamter | dia.12mm |
| Soğutma Suyu | Arıtılmış Su/Damıtılmış Su |
| Boyut/Ağırlık | |
| ağırlık | BKİ |
| Diyot Lazer/Sürücü Boyutu | 200 * 90 * 80mm |
| Güç Kaynağının Boyutu | 238 * 124 * 100mm |
çizim

Popüler Etiketler: Epilasyon tedarikçileri, üreticiler Çin, fabrika, toptan, Çin'de yapılan için 300w 808nm fiber diyot lazer










