Fiber Bağlantılı Lazer Diyot 808
Fiber Bağlantılı Lazer Diyot 808, lazer diyotlarını optik fiberlerle birleştiren ve lazer enerjisini iletim için lazer diyotlardan optik fiberlere bağlamak için kullanılan bir teknoloji ürünüdür. Bu teknoloji, lazer diyotların minyatürleştirilmesini ve yüksek verimliliğini optik fiberlerin-esnekliği ve uzun mesafeli iletim yetenekleriyle birleştirir ve lazer işleme, tıbbi tedavi, iletişim ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılır
Hızlı ayrıntılar:
Çekirdek Çapı: 105um; Sayısal Açıklık: 0,22NA; Fiber Konektör: FC/SMA905/ST
Jenoptik Almanya'dan lazer çipi; Tecnisco Japonya'dan alt tabaka/kabuk; Nufern Almanya'dan elyaf

Başvuru:

| Şartname: | |
| Çıkış Gücü | 5W |
| Merkez Dalga Boyu | 808nm |
| Spektral Genişlik | 5nm |
| Eşik Akımı | 0.5A |
| Çalışma Akımı | 3A |
| Çalışma Gerilimi | 6V |
| Kongre Verimliliği | 45% |
| Dalga Boyu Kayması ve Sıcaklık | 0,3 nm/derece |
| Depolama Sıcaklığı | -30~70 derece (Yoğuşmasız) |
| Çalışma Sıcaklığı | 15~55 derece |
| Fiber Bükülme Yarıçapı | >60 mm |
| Çekirdek Çapı | 105um |
| Sayısal Açıklık | 0,22NA |
| Fiber Bağlayıcı | FC/SMA905/ST |
Popüler Etiketler: fiber bağlı lazer diyot 808 tedarikçiler, üreticiler Çin, fabrika, toptan satış, Çin malı










