20W 793nm Fiber Bağlantılı Lazer Diyot

Ürün Açıklaması
Yüksek-güçlü fiber lazer pazarı büyümeye devam ettikçe, malzeme işleme ve fiber lazer pompa kaynakları alanlarında 793nm dalga boyuna sahip fiber-bağlı lazerlere olan talep de artıyor. Brandnew, pazar talebini karşılamak için daha yüksek parlaklıkta ve daha yüksek güçlü ürünler piyasaya sürmeye devam ediyor.
793 nm dalga boyuna sahip fiber{0}}bağlı lazerler, özellikle lazer mikro-malzeme işleme uygulamalarında, malzeme işlemede iyi performans gösterir.
793nm dalga boyuna sahip fiber-bağlı lazer, yüksek-güçlü fiber lazerlerin ihtiyaçlarını karşılamak için bir pompa kaynağı olarak kullanılır.
Veri sayfası:
Ürün No.: FC793DL20
Öğe Adı: 20W 793nm Fiber Bağlantılı Diyot Lazer
| Optik | |
| Merkez Dalga Boyu | 793±5nm |
| Çıkış Gücü | 20W |
| Spektral Genişlik FWHM | 5nm |
| Elyaf | |
| Fiber Bükülme Yarıçapı | >60 mm |
| Elyaf Uzunluğu | 1m |
| Fiber Çekirdek | 105um |
| Fiber Sayısal Açıklık | 0,22NA |
| Fiber Bağlayıcı | FC/SMA905/ST |
| Elektrik | |
| Çalışma Akımı Iop | 4A |
| Eşik Akımı Ith | 0.5A |
| Çalışma Gerilimi Vop | 6V |
| Güç Dönüşüm Verimliliği | ~45% |
| Termal | |
| Çalışma Sıcaklığı | 15~55 derece |
| Depolama Sıcaklığı | -30-70 derece |
Sipariş Prosedürü:
1. Daha fazla ayrıntı için e-posta(info@brandnew-china.com) yoluyla bize ulaşın
2. Ödeme için size PI gönderiyoruz, ödeme süresi T/T veya Western Union'dır
3. Ödeme yapıldıktan sonra üretimi ayarlayacağız
4. Teslim süresi 1-4 haftadır, farklı sipariş miktarına ve talebe bağlıdır.
5. Teslimattan sonra size DHL veya UPS takip numarası göndereceğiz
Popüler Etiketler: 20w 793nm fiber bağlı lazer diyot tedarikçileri, üreticileri Çin, fabrika, toptan satış, Çin malı










