Açıklama
20W 975nm 976nm 980nm Fiber Lazer Diyot
Özellikleri:
Uzun ömür
Çalışma Modu CW
Yüksek verim
Uygun Paketleme
Uygulamalar:

Resim çizme:

Veri Sayfası:
| Optik | |
| Merkez Dalga Boyu | 976±10nm |
| Çıkış gücü | 20W |
| Spektral Genişlik FWHM | ≤7nm |
| Eğim Verimliliği | ≥1.8W/A |
| Lif | |
| Fiber Bükme Yarıçapı | & gt;30mm |
| lif uzunluğu | 1m |
| Fiber Çekirdek | 105um |
| Fiber Sayısal Diyafram | 0.22NA |
| Fiber Bağlayıcı | CO/ST/SMA |
| Elektriksel | |
| Çalışma Akımı Iop | ≤11.5A |
| Eşik Akımı Ith | ≤0.9A |
| Çalışma Gerilimi Vop | ≤3.7V |
| Güç Dönüşüm Verimliliği | ≥47% |
| termal | |
| Çalışma sıcaklığı | 15~55℃ |
| Depolama sıcaklığı | -30-70℃ |
Sertifika:
Bize Ulaşın:
Sipariş Prosedürü:
1. E-posta ile daha fazla bilgi için bize ulaşın
2. Ödeme için size PI gönderiyoruz, ödeme süresi T/T veya Western Union'dır.
3. Ödeme yapıldıktan sonra üretimi ayarlayacağız
4. Teslim süresi 1-4 haftadır, farklı sipariş miktarına ve isteğe bağlıdır.
5. Teslimattan sonra, size DHL UPS FedEx TNT takip no göndereceğiz.
Popüler Etiketler: 20w 975nm 976nm 980nm fiber lazer diyot tedarikçileri, üreticileri Çin, fabrika, toptan satış, Çin malı










