Açıklama
80W 975nm 976nm 980nm CS Lazer Diyot
Özellikleri:
Üniforma Kiriş Profili
Uzun ömür: 10000 saatten fazla
Dar Spektrum
Başvuru:
lazer pompalama,malzeme işleme,sanayi,tıbbi,basım,gösterim,projeksiyon,savunma,askeri ve bilimsel araştırmalar.

Resim çizme:

Veri Sayfası:
Ürün No.: CC976SB80
Ürün Adı: 80W 976nm CW İletim Soğutmalı Tek Çubuk Diyot Lazer
| Optik | |
| Merkez Dalga Boyu | 976nm |
| Dalga Boyu Toleransı | ±5nm |
| Çalışma modu | CW |
| Çıkış gücü | 80W |
| Spektral Genişlik FWHM | ≤6nm |
| Hızlı Eksen Diverjansı (FWHM) | 30 Derece |
| Yavaş Eksen Diverjansı (FWHM) | 9 Derece |
| Eğim Verimliliği | ~1.1W/A |
| Elektriksel | |
| Çalışma Akımı Iop | ≤90A |
| Eşik Akımı Ith | ≤12A |
| Çalışma Gerilimi Vop | ≤2.5V |
| Güç Dönüşüm Verimliliği | ≥40% |
| termal | |
| Çalışma sıcaklığı | 15~30℃ |
| Depolama sıcaklığı | 0-55℃ |
| Dalga Boyu Sıcaklık Katsayısı | ~0.3nm/℃ |
| Soğutucu Yeteneği | & gt;70W |
Hakkımızda:
BrandNew' güçlü yönleri yetenekli çalışanlar, kalite mühendisliği, Proses kontrolü, ürün geliştirme ve hacim üretimidir.
Sertifika:
Bize ulaşın: info@brandnew-china.com
Popüler Etiketler: 80w 975nm 976nm 980nm cs lazer diyot tedarikçileri, üreticileri Çin, fabrika, toptan satış, Çin malı










