Açıklama
Tıbbi Lazer Diyot 50w 808nm İletim Soğutmalı Tek Bar
Ürün Açıklaması Ürün No.: CC808SB50 | |
Ürün Adı: Tıbbi Lazer Diyot 50w 808nm İletim Soğutmalı Tek Bar Avantaj Uzun ömür Yüksek güç Düzgün kiriş profili. Uygulamalar pompalama sanayi Bilimsel araştırma Tıbbi vb.
| |
Şartname: | |
| Optik | |
| Merkez Dalga Boyu λ | 808nm |
| Dalga Boyu Toleransı | ±5nm |
| Çalışma modu | CW |
| Çubuk Başına Çıkış Gücü | 50W |
| Bar Sayısı | 1 |
| Verici Sayısı | 19 |
| Hızlı Eksen Diverjansı (FWHM) | 39Deg |
| Yavaş Eksen Diverjansı (FWHM) | 12 Derece |
| Elektriksel | |
| Çalışma Akımı Iop | 50A |
| Eşik Akımı Ith | 300mA |
| Çalışma Gerilimi Vop | 1.8V |
| Güç Dönüşüm Verimliliği | 50% |
| termal | |
| Çalışma sıcaklığı | 20~30℃ |
| Depolama sıcaklığı | 0-56℃ |
| Dalga Boyu Sıcaklık Katsayısı | 0.3nm/℃ |
paket

Teslimat
Genellikle 1-2 hafta,TNT,FedEX,UPS,DHL.

İade Politikası
Alıcı nakliye ücretini öder.
![]()

Temel yetkinlik
◆ Diyot Paketleme ◆ Işın Şekillendirme
◆ Güvenilirlik Testi ◆ Verimli Soğutma














