Açıklama

200Watt 860nm TO-18 Tek Verici
Anahtar Özellik:
- Yüksek çıkış gücü: 200W
- merkez Dalga Boyu : 860nm
- Paket boyutu özelleştirilebilir
Başvuru:
- Endüstriyel
- Tıbbi
- Aydınlatma
- Gece Görüşü
- Bu ürün, 860nm merkez dalga boyunda 200 W'a kadar çıkış gücüyle üstün doğruluk ve verimlilik için tasarlanmıştır.
- Çıkış gücü, 860nm merkez dalga boyuyla 200 W'a kadardır.
- Çeşitli kurulumlara kusursuz entegrasyon için özelleştirilebilir paket boyutu.
Eşya NO: TO860DL200
| Optik | |
| Tipik Dalgaboyu | 860±10nm |
| Çıkış Gücü | 200W |
| Verici Genişliği | 300um |
| Elektrik | |
| Eşik Akımı | 1A |
| Çalışma Akımı Iop | 40A |
| Çalışma Gerilimi Vop | 30V |
| Darbe Genişliği | 200ms |
| Tekrarlama Sıklığı | 5KHz |
| Termal | |
| Test Sıcaklığı | 25 derece |
| Depolama Sıcaklığı | -40-80 derece |
|
|


Paket Çizimi:

Ambalaj:
1, Koaksiyel T Kapsülleme
2, Çift bacak S paketi
3, Kapsüllemek İçin
|
|
Popüler Etiketler: 200Watt 860 TO18 Tek Verici tedarikçiler, üreticiler Çin, fabrika, toptan satış, Çin malı










