Açıklama
Lazer Diyotları-Montajlamak İçin 200mW 830nm
Genel Bakış
Öne çıkan özellikler:
Tek Modlu kızılötesi lazer diyot
Yüksek güçlü ve yüksek ışın yoğunluğuna sahip IR lazer radyasyonu
Dar çizgi genişliği
Düşük ışın sapması ve küçük ışık yayan açıklık
İstikrarlı ve güvenilir performans
Başvuru:
endüstriyel, biyomedikal, askeri savunma, bilimsel

ESD KORUMASI – Elektrostatik deşarj, beklenmeyen ürün arızasının ana nedenidir. ESD'yi önlemek için aşırı önlem alın. Ürünü kullanırken bilek kayışları, topraklanmış çalışma yüzeyleri ve sıkı antistatik teknikler kullanın.
Veri sayfası:
Ürün No.: TO830DL200
| Optik | |
| Merkez Dalga Boyu | 830nm |
| Dalga Boyu Toleransı | ±15nm |
| Çıkış Gücü | 200mW |
| Enine Mod | Tek Mod |
| Işın Uzaklaşması (FWHM) | 28 Derece/8 Derece |
| Elektrik | |
| Çalışma Akımı Iop | 260mA |
| Eşik Akımı Ith | 40mA |
| Çalışma Gerilimi Vop | 2.7V |
| Akımı İzle | 0.6mA |
| PD Maksimum Ters Gerilim | 25V |
| Termal | |
| Çalışma Sıcaklığı | 15~35 derece |
| Depolama Sıcaklığı | -20~70 derece |
Çizim:

Popüler Etiketler: Lazer diyotları monte etmek için-200mw 830nm tedarikçiler, üreticiler Çin, fabrika, toptan satış, Çin malı










