Lazer Diyot'a 1550nm
TO-mount paketi, lazer diyotlar için kompakt ve güvenilir bir muhafaza sağlayan standart bir endüstri paketidir. TO montajlı tasarım ayrıca Lidar sistemi gibi daha büyük bir sisteme kolay entegrasyona olanak tanır ve bu da genel sistem maliyetini ve karmaşıklığını azaltmaya yardımcı olabilir.
1550 serisinin temel malzemesi, ek InGaAsP katmanlarına sahip InP'dir. InGaAsP yapısı yüksek güvenilirlik, çok iyi ışın özellikleri ve yüksek sıcaklık stabilitesi sağlar. Geniş çalışma sıcaklığı aralığı –45 derece ile +85 derece arasındadır. 1550 nm darbeli lazer diyotları bir TO-18 kutusunun içine yerleştirilmiştir. Ayrıca 9 mm'lik paketlerde veya müşteriye özel tasarımlarda da mevcuttur.
Uygulamalar:
Göze zarar vermeyen mesafe bulma; Ölçme ekipmanı; Dost veya düşman tespiti; Lazer radarı; Güvenlik bariyeri.

Veri sayfası:
Ürün No.:TO1550DL15
| Maksimum Çalışma Özelliği | |
| Tepe Gücü | 15W |
| İleri Akım | 40A |
| Darbe Genişliği | 100 ns |
| Görev Döngüsü | 0.10% |
| Ters Gerilim | 3V |
| Çalışma Sıcaklığı | 22~28 derece |
| Depolama Sıcaklığı | -40~85 derece |
| Lehimleme Sıcaklığı | 260 derece |
| Standart Çalışma Özelliği | |
| Dalgaboyu | 1530nm~1580nm |
| Spektrum Genişliği | <18nm |
| Güç | 12W~15W |
| Eşik Akımı | 0.5A~1.0A |
| Verici Boyutu | 190x1um |
| Uzaklaşma Açısı | 10x38Derece |
| Dalga Boyu Sıcaklık Katsayısı | 0.6nm/ derece |
Boyut Çizimi

Popüler Etiketler: 1550nm lazer diyot tedarikçileri, üreticileri Çin, fabrika, toptan satış, Çin malı










