
VCSEL Lazer Diyotunu-takmak için 200mW 850nm
Özellikler:
- Dalga boyu: 850nm
- çıkış gücü: 200mW
- Verici Miktarı: 48
- Uzun ömür
- Yüksek Kararlılık
Uygulamalar:
- Gece görüşü
- Askeri
- Astronomi
- Fotoğrafçılık
Şartname
Ürün No.: TO850VC200
| Optik | |
| Merkez Dalga Boyu | 850nm |
| Dalga Boyu Toleransı | ±10nm |
| Çıkış Gücü | 200 mW |
| Iraksama(FWHM) | 23Derece |
| Çalışma Modu | QCW |
| Darbe Genişliği | 0,1 ms |
| Görev Döngüsü | 100% |
| Elektrik | |
| Eşik Akımı Lth | 55mA |
| Çalışma Akımı Lopu | 350mA |
| Çalışma Gerilimi Vop | 2.1V |
| Termal | |
| Test Sıcaklığı | 25 derece |
| VCSEL Çip Verici Miktarı | 48 |
Çizim:


Lazer Diyotu-takmak için Genel Bakış:
BrandNew'in dalga boyu seçenekleri 405 nm'den 1650 nm'ye kadar uzanır ve çıkış güçleri 10 mW ila 300 mW arasındadır ve fotodiyotlu bir TO paketinde paketlenmiştir.
Ayrıca özel ihtiyaçlarınızı karşılamak için özelleştirilmiş dalga boyu, çıkış gücü veya özel bir paket gibi özelleştirilmiş seçenekler de sunuyoruz.
Faydalar:
Rekabetçi fiyatlandırma, onu müşteriler için uygun fiyatlı bir seçenek haline getiriyor.
Dalga boyu, çıkış gücü ve paketleme dahil olmak üzere özel ihtiyaçları karşılamak için özelleştirilmiş lazer diyotlar mevcuttur.
Titiz testler, eskime ve sıcaklık döngüsü testleri de dahil-uzun vadeli güvenilirlik sağlar.
Kolay entegre edilebilir, bu da onu müşteriler için uygun bir seçenek haline getirir.
Yüksek ışın kalitesi, uygulamalarda üstün performans ve doğruluk sağlar.
Birden fazla uygulamayı desteklemek için müşterilere daha fazla seçenek sunan geniş bir ürün yelpazesi mevcuttur

Popüler Etiketler: 200mW 850nm VCESL Lazer Diyotunu monte etmek için tedarikçiler, üreticiler Çin, fabrika, toptan satış, Çin malı










