10mW 650nm Montajlı Lazer Diyot
Brandnew'in TO montajlı lazer diyotları, düşük maliyetli bir kaide tasarımında son teknoloji ürünü performans arayan müşteriler için mükemmel bir seçimdir. Bu lazerler 6xx ila 15xx InP dalga boyu aralığında mevcuttur ve çeşitli güç, dalga boyu, kapatma ve lens konfigürasyonlarında gelir. Brandnew'in 10mW 650nm TO-Mount Lazer Diyot uygulamaları arasında OEM medikal, tüketici medikal, LIDAR, askeri hedefleme, mesafe belirleme ve aydınlatma yer alır. Özel dalga boyları ve konfigürasyonlar istek üzerine mevcuttur.
Özellik
650 nm merkez dalga boyu, 10 mW çıkış gücü
Maksimum Ters Voltaj(LD) 2V
Maksimum Ters Voltaj(PD) 30V
Fotodiyotlu
Şartname:
Öğe Numarası: TO650DL10
| Optik | |
| Merkez Dalga Boyu | 650nm |
| Çıkış gücü | 10 mW |
| uyuşmazlık |
36x7Deg |
| Elektriksel | |
| Çalışma Akımı Iop | 22mA |
| Eşik Akımı Ith | 11mA |
| Çalışma Gerilimi | 2.2V |
| PD Akımı | 0.3mA |
| Maksimum Ters Voltaj(LD) | 2V |
| Maksimum Ters Voltaj(PD) | 30V |
| termal | |
| Çalışma sıcaklığı | -40-60 derece |
| Depolama sıcaklığı | -40-85 derece |
TO Paket Çizimi
Popüler Etiketler: 10mw 650nm montajlı lazer diyot tedarikçiler, üreticiler Çin, fabrika, toptan satış, Çin malı










