Optik Alıcı 2.5G TO-PIN-TIA'yı CANLANDIRMAK İÇİN
2.5G Pin-TIA TO46, optik iletişim sistemlerinde kullanılmak üzere tasarlanmış yüksek-hızlı bir trans-empedans amplifikatörüdür. Bu ürün, yüksek hassasiyet ve düşük gürültü performansı gerektiren uygulamalar için idealdir.
Pin-TIA (fotodiyot-transempedans amplifikatörü), optik sinyalleri elektrik sinyallerine dönüştürmek için kullanılan, optik iletişim sistemlerinde yaygın bir bileşendir. 2,5G Pin-TIA TO46, 2,5 Gbps optik sinyallerle kullanılmak üzere tasarlanmıştır; bu da onu eve-e{-fiber (FTTH) ve veri merkezi ara bağlantıları gibi uygulamalar için ideal kılar.
Ürün, yüksek hızlı bir Fotodiyot PIN'i ve TIA'yı AGC ile entegre eder.

Genel Bakış
Özellikler
Uzun dalga boyu çalışması
3,3V düşük-voltajda çalışma
Dahili AGC Devresi
Diferansiyel çıkış
AB RoHS gerekliliklerini karşılayan mükemmel güvenilirlik
Yüksek hassasiyet
Uygulamalar
GPON, OC-48, 2xFC
APD Uzun Erişimli alıcılar
SFF, SFP, GBIC, 1x9 Alıcı-Vericiler

Veri sayfası:
| Mutlak Maksimum Derecelendirmeler | |
| Depolama Sıcaklığı | -65-+150 derece |
| TIA Besleme Gerilimi | -0.5-4.5V |
| PD Besleme Gerilimi | 15V |
| PD Ters Akım | 10mA |
| Giriş Optik Gücü | 5 mW |
| Lehimleme Sıcaklığı | 260/10 derece/sn |
| Önerilen Çalışma Koşulları | |
| Çalışma Sıcaklığı | 25 derece |
| TIA Çalışma Gerilimi | 3.3V |
| PD Çalışma Gerilimi | 3-15V |
| Opto – Elektriksel Karakteristik | |
| Optik Dalga Boyu | 1100-1650 nm |
| Besleme Akımı | 20mA |
| Bant genişliği | 1,75 GHz |
| Hassasiyet | -23.0dBm |
| Optik Aşırı Yük | 0dBm |
| Çıkış Yükleme | 100Ω |
Çizim:

Popüler Etiketler: optik alıcı 2,5g tedarikçiler, üreticiler Çin, fabrika, toptan satış, Çin malı










