Açıklama
Yüksek Hızlı 25G TO46 PIN-TIA
Ürün Açıklaması
Yüksek Hızlı 25G TO46 PIN-TIA ürünü, yüksek hızlı bir Fotodiyot PIN'i ve TIA'yı AGC ile entegre eder.
Özellikler
Uzun dalga boyu çalışması 25 Gbps uygulamalardan uzun dalga boyu için uygundur.3,3V düşük-voltajda çalışma
Paket:TO-46
Diferansiyel çıkış
AB RoHS gerekliliklerini karşılayan mükemmel güvenilirlik
Tek güç kaynağı +3.3V
Uygulamalar
10/25/100 Gb Ethernet
InfiniBand EDR
OTU-4
SFP28, CFP2/4 ve QSFP28 Modülleri

Veri sayfası:
| Mutlak Maksimum Derecelendirmeler | |
| Depolama Sıcaklığı | -65-+125 derece |
| Lehimleme Sıcaklığı | 260/2 derece/s |
| Önerilen Çalışma Koşulları | |
| Çalışma Sıcaklığı | 25 derece |
| TIA Çalışma Gerilimi | 3.3V |
| Opto – Elektriksel Karakteristik | |
| Optik Dalga Boyu | 910-1650 nm |
| Besleme Akımı | 26mA |
| Güç kaynağı | 3.3V |
| Karanlık akım | 0.3-3.0nA |
| Bant genişliği | 21 GHz |
| Hassasiyet | -13,5dBm |
| Duyarlılık | 0.50A/W |
| Çıkış Yükleme | 100Ω |
Paket:

Popüler Etiketler: yüksek hızlı 25g ila 46 pin-tedarikçiler, üreticiler Çin, fabrika, toptan satış, Çin malı










