Özellikler:
- Sabit ışın profili için tek emitör
- OEM entegrasyonuna uygun
- Kompakt ayak izi
- pasif soğutma ayarları
Başvuru:
- Lazer lipoliz (yağ giderme)
- Ağrı kesici, dermatolojik tedavi
- Plastik kaynak ve malzeme işleme
- Gece görüş aydınlatması

Veri sayfası:
Ürün Adı: 10W 9400nm C montajlı Diyot Lazer
Ürün No.: CM940KZ10
| Optik | |
| Merkez Dalga Boyu | 940nm |
| Dalga Boyu Toleransı | ±10nm |
| Çıkış Gücü | 10W |
| Çalışma Modu | CW |
| Eksen FWHM | 10Derece |
| Elektrik | |
| Çalışma Akımı Lopu | 10A |
| Eşik Akımı Lth | 0.5A |
| Çalışma Gerilimi Vop | 2V |
| Termistör | |
| Test Sıcaklığı | 25c |
| Depolama Sıcaklığı | -30~70 derece |
| Dalga Boyu Sıcaklık Katsayısı | 0,3 nm/derece |
Lazer Boyutu:

Düşük-seviyeli lazer terapisi (LLLT) olarak da bilinen Fotobiyomodülasyon Terapisi (PBMT), dokudaki biyolojik süreçleri uyarmak için ışığın belirli dalga boylarını kullanır.940 nm dalga boyunedeniyle özellikle etkilidir.derin doku penetrasyonuve güçlü bir etkileşimsu ve sitokrom c oksidaz, terapötik kullanım için idealdir.
Neden10W 9400nm C montajlı Diyot LazerPBMT için mi?
1:Daha Derin Nüfuz: 940nm, daha kısa dalga boylarına kıyasla kas ve bağ dokusuna daha fazla nüfuz eder, bu da onu etkili kılar.kas iyileşmesi, iltihabı azaltma, Veağrı kesici.
2:Verimli Doku Etkileşimi: Bu dalga boyu iyi bir şekilde emilir.hücre içi su ve mitokondriyal enzimler, hücresel metabolizmayı ve yenilenmeyi arttırır.
3:Termal Modülasyon: 10W çıkış, kontrollü termal etkilere izin verir.daha derin doku katmanlarını ısıtmakterapötik uygulamalarda.
4:-Güvenli ve Girişimsiz: Düzgün bir şekilde iletildiğinde, 940nm PBMT müdahalesizdir,-acısızdır ve minimum yan etkiye sahiptir.
Popüler Etiketler: 10w 940nm c montajlı lazer diyot tek yayıcı tedarikçiler, üreticiler Çin, fabrika, toptan satış, Çin malı










