Açıklama
300W 976nm QCW Yığın Diyot Lazer Çubuğu
Ürün Açıklaması
BrandNew çeşitli iletken soğutmalı lazer diyot dizileri sağlar. Bu yığılmış diziler, 100 W QCW ila 300 W QCW arasında 2 ila 20 diyot çubuğuyla oluşturulabilir. AuSn sert lehimli kompakt ve sağlam paketler, iyi bir termal kontrol sağlar ve yüksek çalışma sıcaklığında güvenilirdir.
Avantajları:
1.AuSn Lehim Paketleme 2.Yüksek Sıcaklıkta Çalışma 3.Yüksek Güvenilirlik 4.Yüksek Hassasiyet 5.Yüksek Güç 6.Yüksek Görev Döngüleri 7.Uzun ömür
Başvuru
Askeri Proje Lazer Pompalama Endüstrisi Bilimsel Araştırma

Şartname:
Ürün No.: CC976HA300
| Optik | |
| Merkez Dalga Boyu | 976±10nm |
| Çıkış Gücü | 300W |
| Çalışma Modu | QCW |
| Hızlı Eksen Sapması (FWHM) | 50Derece |
| Yavaş Eksen Sapması (FWHM) | 10Deg |
| Spektral Genişlik FWHM | 6nm |
| Sıklık | 1-5hz |
| Darbe Genişliği | 5-6ms |
| Görev Döngüsü | <2% |
| Elektrik | |
| Çalışma Akımı Iop | 300A |
| Eşik Akımı Ith | 45A |
| Çalışma Gerilimi Vop | 2V |
| Güç Dönüşüm Verimliliği | 50% |
| Termal | |
| Çalışma Sıcaklığı | -45-+60 derece |
| Depolama Sıcaklığı | -55-+85 derece |
Paket çizimi:

Popüler Etiketler: 300w 976nm qcw yığın diyot lazer çubuğu tedarikçiler, üreticiler Çin, fabrika, toptan satış, Çin malı










