Açıklama
100W 940nm QCW G-Yığın Lazer Diyot
Özellik:
Bu lazerler 1'den 20'ye kadar diyot çubuğundan oluşturulabilir
Lazer diyot çubuk dizileri, gelişmiş verimlilik ve güvenilir çalışma için uygun tasarıma sahip, tamamen uzman bir teknolojiden yararlanır.
AuSn sert lehimi kullanılarak kompakt ve sağlam bir pakette montaj, iyi bir termal kontrol elde etmek için bir ısı eşanjörüne kolay bağlantı yapılmasına olanak tanır.

Veri sayfası:
Ürün No.: CC940HA100
| Optik | |
| Merkez Dalga Boyu | 940±10nm |
| Çıkış Gücü | 100W |
| Çalışma Modu | QCW |
| Hızlı Eksen Sapması (FWHM) | 50Derece |
| Yavaş Eksen Sapması (FWHM) | 10Deg |
| Spektral Genişlik FWHM | 6nm |
| Sıklık | 3hz |
| Darbe Genişliği | 4ms |
| Görev Döngüsü | <2% |
| Elektrik | |
| Çalışma Akımı Iop | 100A |
| Eşik Akımı Ith | 15A |
| Çalışma Gerilimi Vop | 2V |
| Güç Dönüşüm Verimliliği | 50% |
| Termal | |
| Çalışma Sıcaklığı | -45-+60 derece |
| Depolama Sıcaklığı | -55-+85 derece |
Paket çizimi:

Popüler Etiketler: 100w 940nm qcw g-yığın lazer diyot tedarikçileri, üreticileri Çin, fabrika, toptan satış, Çin malı










