1600W 1064nm 755nm 808nm Diod Lazer Yığını Epilasyon
Su Soğutmalı Dikey Yığın Diyot Lazer
BrandNew'in 755nm 808nm 940nm 1064nm 1600W Su Soğutmalı Dikey Yığın Diyot Lazeri, epilasyon için tasarlanmış güçlü ve çok yönlü bir diyot lazer modülüdür.
- Yüksek Güç ve Sağlam Performans
- Dört dalga boyu 760 808 940 1060
- 16bar, toplam 1600W
- FAC mevcut
yüksek-güçlü, hassas epilasyon uygulamaları
16 çubuk, mükemmel optik ve darbe özellikleri ve verimli bir soğutma sistemi ile donatılmış olan bu cihaz, tıbbi ve kozmetik ortamlardaki yüksek-güçlü, hassas epilasyon uygulamaları için ideal bir seçimdir.

Veri sayfası:
Ürün Numarası:WC7891VS1600
Öğe adı: 755nm 808nm 940nm 1064nm 1600W yığın dizisi diyot lazer
| Optik | |
| Merkez Dalga Boyu | 755nm 808nm 940nm 1064nm |
| Çalışma Modu | QCW |
| Çıkış Gücü | 1600W |
| Çubuk Sayısı | 16 |
| Dalga Boyu Toleransı | ±10nm |
| Darbe Genişliği | 400ms |
| Görev Döngüsü | %40'tan az veya buna eşit |
| FWHM | 38/12Derece |
| Elektrik | |
| Çalışma Akımı Lopu | 100A |
| Eşik Akımı Lth | 25A |
| Çalışma Gerilimi Vop | 32V |
| Termal | |
| Çalışma Sıcaklığı | 25 derece |
| Depolama Sıcaklığı | 0-55 derece |
| Soğutma sıvısı |
Damıtılmış Su |
| Akış Hızı/bar | 6-8L/dak |
| Maksimum Giriş Basıncı | 350~500kPa |
| Filtrelenmiş Su Parçacıkları | <20um |
| Su Sıcaklığı (Yoğuşmasız) | 23~27 derece |

4 Dalga Boyu 1600W Yığılmış Diod Lazer için Uygulanabilir Epilasyon Alanları:

🔹Yüz Bölgesi
- Üst dudak kılları
- Çene ve sakal bölgesi
- yanak tüyleri
- Alın saç çizgisi
- Favoriler
🔹Üst Gövde
- Koltuk altları
- Kol kılları (üst ve alt)
- Eldeki saçlar (elin arkası, parmaklar)
- Göğüs kılları (hem erkekler hem de kadınlar için)
- Arka kıllar (üst, orta, alt sırt)
- Omuz kılları
🔹Karın Bölgesi
- Mide çizgisi (göbek çevresinde)
- Tam karın kılları (erkeklerde yaygın)
🔹Samimi Alan
- bikini çizgisi
- Brezilya epilasyonu (tam samimi bölge)
- Kalça kılları (gluteal kıvrım dahil)
🔹Alt Gövde
- Uyluk kılı
- Baldır ve incik kılları
- Ayak ve ayak parmaklarındaki kıllar
Şunlar için uygundur:
- Hem erkekler hem de kadınlar
- Tüm cilt tipleri (dalga boyu kombinasyonuyla otomatik olarak optimize edilir)
- En iyi sonuçlar için koyu veya kalın saçlı insanlar
- Güzellik salonları, dermatoloji klinikleri ve medikal estetik merkezlerinde profesyonel kullanım
Popüler Etiketler: 1600W 1064nm 755nm 808nm Diod Lazer Yığın Epilasyon tedarikçiler, üreticiler Çin, fabrika, toptan satış, Çin malı











