800W 3 Dalga Lefis Diyot Yığını
Özellikleri:
16 bar bar başına 50w, toplamda 800W
755nm 808nm 1064nm karışım dalga boyu
Su Soğutmalı Dikey Yığınlar VS Serisi (QCW)
AuSn sert lehim montaj teknolojisi
Standart boyut, çerçeve kullanıcılar tarafından özelleştirilebilir
Dikdörtgen simetrik nokta çıkışı, yüksek enerji yoğunluğu, şekillendirilmesi kolay
Lefis epilasyon makinesi için özel tasarım

Veri Sayfası
Ürün No.: WC781VS800
| Optik | |
| Merkez Dalga Boyu | 755nm/808nm/1064nm |
| Dalga Boyu Toleransı | ±10nm |
| Çubuk Başına Çıkış Gücü | 50W/Bar |
| Bar Sayısı | 16 |
| Darbe genişliği | ≤400ms |
| Görev döngüsü | ≤40% |
| Elektriksel | |
| Çalışma Akımı Iop | ~45A |
| Eşik Akımı Ith | ~10A |
| Çalışma Gerilimi Vop | ~28V |
| Güç Dönüşüm Verimliliği | ~50% |
| termal | |
| Çalışma sıcaklığı | 20~30℃ |
| Depolama sıcaklığı | 0-55℃ |
Resim çizme
![]39@A1UUXXK)~V3A@4G3`ZO](/Content/upload/201998745/201908141543058622432.png)
Tamir servisi:
Temel montaj becerileriniz varsa, doğrudan lazer yığınımızı sipariş edebilirsiniz.
Değilse, kolu bize gönderebilirsiniz, montaj hizmeti ücretsizdir, yalnızca lazer yığını ve nakliye ücretini ödemeniz gerekir.
Popüler Etiketler: 800w 3 dalga lefis diyot yığını tedarikçiler, üreticiler Çin, fabrika, toptan satış, Çin malı










