Açıklama
Venus için 20Bar Diyot Lazer Yığını
Özellik
20 lazer çubuğu, lazer çubuğumuz Almanya'dan ithal edilmektedir
808nm merkezi dalga boyu
Ausn Lehimleme Paketi
Venus epilasyon makinesi için özel tasarım
Onarım prosedürü
>Seçenek A: Eski kırık el parçasını fabrikamıza gönderin. Kontrol etme, onarma, temizleme vb. işlemlerini biz yapacağız. Sonra size yepyeni el parçasını geri göndereceğiz.
>Seçenek B: Yığını ölçün ve su borusu deliğini ve vida deliği konumunu onaylayın. Ardından eski el aletinizle eşleşen hazır bir yığın satın almak için aşağıdaki düğmeye basın.
Veri sayfası
Ürün No.:WC808T2000
| Optik | |
| Merkez Dalga Boyu | 808nm |
| Dalga Boyu Toleransı | ±10nm |
| Bar Başına Çıkış Gücü | 100W |
| Çubuk Sayısı | 20 |
| Polarizasyon Modu | TEM |
| Elektrik | |
| Çalışma Akımı Iop | 100A |
| Eşik Akımı Ith | 25A |
| Çalışma Voltajı Vop | 29V |
| Güç Dönüşüm Verimliliği | 50% |
| Termal | |
| Çalışma Sıcaklığı | 25 derece |
| Depolama Sıcaklığı | -40-80 derece |
| Dalga Boyu Sıcaklık Katsayısı | 0.3nm/ derece |
Paket Çizimi

Popüler Etiketler: 20bar diyot lazer yığını venüs tedarikçileri, üreticileri Çin, fabrika, toptan, Çin malı










