Açıklama
Dilas Stack 500W 808nm CW Diode Laser Bar Sap Tamiri
Hızlı detay:
500W çıkış gücü, standart dalga boyu 808nm
CW çalışma modu, güç başına 100W
Özelleştirilmiş mekanik parça boyutu
Uzun ömür>10000 saat
Lazer çubuklar Almanya'dan ithal edilmektedir, yüksek stabilite ve güvenilirlik
Esas olarak Dilas güzellik makinesi kolu tamiri için

Veri Sayfası
Ürün No: WC808VS500
Ürün Adı: Dilas Yığını 808nm Diyot Lazer Çubuğu
| Optik | |
| Merkez Dalga Boyu | 808nm |
| Dalga Boyu Toleransı | ±10nm |
| Çıkış gücü | 500W |
| Çalışma modu | CW |
| Su kanalı | Mikro Kanal |
| Çubuk Başına Çıkış Gücü | 100W |
| Bar Sayısı | 5 |
| Hızlı Eksen Diverjansı (FWHM) | ~38Deg |
| Yavaş Eksen Iraksama (FWHM) | ~12Deg |
| Elektriksel | |
| Çalışma Akımı Iop | 95~110A |
| Eşik Akımı Ith | 18~20A |
| Çalışma Gerilimi Vop | 10.8-12V |
| Güç Dönüşüm Verimliliği | 45~48% |
| termal | |
| Çalışma sıcaklığı | 15~30℃ |
| Depolama sıcaklığı | 0-55℃ |
Resim çizme:

Popüler Etiketler: dilas yığını 808nm diyot lazer çubuğu tedarikçileri, üreticileri Çin, fabrika, toptan satış, Çin malı










