Epilasyon için 600W 12 Bar QCW 808nm Diod Lazer Yığını
Özellik:
- 12 lazer çubuğu, çubuk başına 50W
- Hızlı ve yavaş eksen kolimasyonu
- Uzun-dayanıklılık için sağlam ambalaj
Uygulamalar:
- Epilasyon makinesi
- Cilt gençleştirme
- Pigment giderme
- Dövme silme
Burada, QCW çalışma moduna sahip, 12 lazer çubuğuna sahip, Su Soğutmalı Dikey Yığın Diyot Lazer adlı yeni bir lazer yığınını piyasaya sürdük. 600W gücünde genellikle 6 bar ve 10 barımız var, ancak şimdi 12 lazer bar da sağlıyoruz. Ve dikey yığınımız genellikle epilasyon makinesi gibi tıbbi ve estetik uygulamalar için kullanılır.
Veri Sayfası
Ürün Numarası: WC808VS600
Öğe Adı: 600W QCW 808nm Diod Lazer Bar
| Optik | |
| Merkez Dalga Boyu | 808±10nm |
| Çıkış Gücü | 600W |
| Çubuk Sayısı | 12 |
| Çalışma Modu | QCW |
| Hızlı Eksen Sapması (FWHM) | 38Derece |
| Yavaş Eksen Sapması (FWHM) | 12 Derece |
| Darbe Genişliği | 400 ms'den az veya eşit |
| Görev Döngüsü | %40'tan az veya buna eşit |
| Elektrik | |
| Çalışma Akımı Iop | 50A |
| Çalışma Gerilimi Vop | 21.6V |
| Termal | |
| Çalışma Sıcaklığı | 20-30 derece |
| Depolama Sıcaklığı | 0-55 derece |
| Diğerleri | |
| Soğutma sıvısı | Damıtılmış Su |
| Maksimum Giriş Basıncı | 350~500kPa |
| Su Sıcaklığı | 23~27 derece |
| Filtrelenmiş Su Parçacıkları | <20μm |
Çizim:
Yıllar süren geliştirme sürecinin ardından BrandNew Laser yeni bir teknolojik devrim başlattı. Geleneksel lazer paketlemeden farklı olarak lazerin tamamını bir kabuk içinde paketliyoruz.
Bu şekilde toza ve suya dayanıklı olabilir ve lazer gücünü sağlarken lazerin kullanım ömrünü büyük ölçüde uzatabilir.
- Lazerimiz diyot lazer ızgara kurulumunda 16 yıldan fazla deneyime sahiptir.
- Yüksek güvenilirlik ve stabilite için benzersiz altın kaplama teknolojisi.
- Özelleştirilmiş mekanik parça boyutu, çıkış gücü ve dalga boyu mevcuttur.
- Diğer herhangi bir marka diyot lazer için yenileme ve onarım hizmeti sağlayabiliriz.
Popüler Etiketler: 600w qcw 808nm diyot lazer çubuğu tedarikçiler, üreticiler Çin, fabrika, toptan satış, Çin malı










