75W 905nm Fiber Bağlantılı Diyot Lazer
Özellik:
100ns darbe genişliği, 10kHz frekans ve% 0.10 görev döngüsü ile darbeli çalışma modu
Fiber: 105um / 0.22NA / 1m / FC / PC
Yüksek güvenilirlik ve sıcaklık kararlılığı
En iyi ışın özellikleri
Uygulama:
Menzil bulma,
Hız izleme,
Lazer radarları,
Güvenlik tarayıcıları,
Lazer ışık perdeleri veya test ve ölçüm sistemlerinde
Veri sayfası:
Madde Numarası: FC905DL75
| Optik | |
| Merkez Dalga Boyu | 905nm |
| Dalga Boyu Toleransı | ±15 nm |
| Çıkış Gücü | 050 |
| Çalışma Modu | Darbeli |
| Darbe Genişliği | 100 ns |
| Frekans | 10kHz |
| Görev Döngüsü | 0.10% |
| Fiber | |
| Fiber Çekirdek | 105um |
| Elyaf NA | 0,22NA |
| Lif Uzunluğu | 1 dk. |
| Fiber Konnektör | FC/PC |
| Elektrikli | |
| Çalışma Akımı IOP | 40A |
| Eşik Akım Ith | 0,6A |
| Çalışma Voltajı Vop | 8V |
| Termal | |
| Test Sıcaklığı | 25°C |
| Depolama Sıcaklığı |
-30-70°C |
| Dalga Boyu Sıcaklık Katsayısı | 0.31nm/°C |
Boyut Çizimi
ESD KORUMASI – Elektrostatik deşarj, beklenmeyen ürün arızasının birincil nedenidir. ESD'yi önlemek için aşırı önlem alın. Ürünü tutarken bilek kayışları, topraklanmış çalışma yüzeyleri ve titiz antistatik teknikler kullanın.
Popüler Etiketler: 75w 905nm fiber bağlantılı diyot lazer tedarikçileri, üreticileri Çin, fabrika, toptan, Çin malı










