Açıklama
1940nm 5W Fiber Bağlantılı Lazer Diyot Modülü
Özellikleri:
1940nm dalga boyu, plastik kaynak için özel
Çoklu paket mevcuttur: Fiber bağlantılı(5W,10W);CS Montaj(10W);C-Mount(1W);COS(1W)
Standart fiber, 105um/200um/400um çekirdek isteğe bağlı
Kalite garantisi: bir yıl
Ömrü: 10000 saat

Veri Sayfası
Ürün No.: FC1940DL5
| Optik | |
| Merkez Dalga Boyu | 1940nm |
| Çıkış gücü | 5W |
| Spektral Genişlik FWHM | ≤6nm |
| Lif | |
| Fiber Çekirdek | 200um |
| lif uzunluğu | 1m |
| Fiber Sayısal Diyafram | 0.22NA |
| Fiber Bağlayıcı | SMA905 |
| Elektriksel | |
| Çalışma Akımı Iop | ≤12A |
| Eşik Akımı Ith | ≤0.9A |
| Çalışma Gerilimi Vop | ≤2.2V |
| Güç Dönüşüm Verimliliği | ~48% |
| termal | |
| Çalışma sıcaklığı | 15~55℃ |
| Depolama sıcaklığı | -30~70℃ |
Resim çizme:
![7(~V]O$D{LLOC@$T$@B3512](/Content/uploads/202098745/20200915131101f2a4b08a4849414388887e5f5d6ab6d2.png)
Popüler Etiketler: 1940nm 5w fiber bağlantılı lazer diyot modülü tedarikçileri, üreticileri Çin, fabrika, toptan satış, Çin malı










