Açıklama
220um 850W 976nm Fiber Bağlantılı Lazer Diyot
Temel Özellikler:
- 976nm dalga boyunda önemli güç çıkışı elde etmek.
- Sayısal açıklığı 0,22 olan bir {{0}}mikrometre fiber çekirdeği içeriyor.
- Çıplak uçlu fiber konektörler veya diğer konfigürasyon seçenekleriyle esneklik sağlar.
- Santigrat derece başına 0.35nm dalga boyu sıcaklık katsayısını gösteriyor.
uygulamalar:
- Biyomedikal ve Medikal
- Test ve Metroloji
- Estetik Sağlık

- Brandnew, endüstriler, askeriye, sağlık hizmetleri, telekomünikasyon ve araştırma ve geliştirme (Ar-Ge) gibi çeşitli kullanımlara uygun güçlü pompa modülleri sunar.
- Bu modüller müşterilerin özelleştirilmiş ayarlarla kendi lazerlerini oluşturmalarını kolaylaştırır. Brandnew'in pompa modülleri oldukça esnektir ve farklı uygulama ihtiyaçlarını karşılamak için geniş bir seçenek yelpazesi sunar.
Tarih sayfası
Ürün NO.:FC976DL850
| Optik | |
| Merkez Dalga Boyu | 976nm |
| Dalga Boyu Toleransı | ±10nm |
| Çıkış Gücü | 850W |
| Elyaf | |
| Fiber Sayısal Açıklık | 0.22NA |
| Elyaf Uzunluğu | 1m |
| Elektrik | |
| Çalışma Akımı Lopu | 45A |
| Eşik Akımı Lth | 2A |
| Çalışma Gerilimi Vop | 45V |
| Termal | |
| Test Sıcaklığı | 25 derece |
| Depolama Sıcaklığı | -30~70 derece |
Lazer boyutu:
Fiber bağlantılı (aynı zamanda fiber entegreli veya fiber pigtailli olarak da bilinir) diyot lazerlerin çeşitli avantajları vardır:
- Fiberden yayılan ışık düzgün (tekdüze) bir yoğunluk profiline ve simetrik ışın kalitesine sahiptir
- Arızalı fiber entegre diyot lazerlerin, daha önce ışığı kullanan cihazın düzenini değiştirmeye gerek kalmadan değiştirilmesi daha kolaydır.
- Fiber entegre cihazlar diğer fiber optik bileşenlerle birleştirilebilir. Uygulama sitelerinin çeşitlendirilmesi
Popüler Etiketler: 220um 850w 976nm fiber bağlı lazer diyot tedarikçileri, üreticileri Çin, fabrika, toptan satış, Çin malı










