15W 980nm Fiber Bağlantılı Lazer Diyot
Tıp alanında 980 nm lazerler, benzersiz dalga boyları ve penetrasyon derinlikleri nedeniyle damar cerrahisi, kulak burun boğaz ve intervertebral disk dekompresyonunda yaygın olarak kullanılmaktadır. Daha küçük saçılma katsayıları, ameliyat sırasında çevredeki dokulara verilen zararı azaltır ve bu da onları ideal bir lazer ışık kaynağı haline getirir. Endüstriyel işleme alanında iyi ışın kalitesi, kompakt yapısı, yüksek dönüşüm verimliliği gibi avantajlarından dolayı kesme, kaynak ve delme işlemlerinde 980nm lazerler kullanılmaktadır. Özellikle metal malzemelerin işlenmesinde yüksek-hassasiyet ve yüksek-verimli işleme efektleri elde edebilirler
Hızlı ayrıntılar:
---- 1-300W çıkış gücü, seçiminiz için
---- Diğer dalga boyları da mevcuttur
---- CO/ST/SMA fiber mevcuttur
---- ömür: 10000 saatten fazla
---- Diğer istekler, lütfen e-posta yoluyla serbestçe bizimle iletişime geçin.

Çizim:

Şartname:
Ürün No.: FC980DL15
Öğe Adı: 15W 980nm Fiber Bağlantılı Diyot Lazer
| Optik | |
| Merkez Dalga Boyu | 980nm |
| Dalga Boyu Toleransı | ±10nm |
| Çıkış Gücü | 15W |
| Spektral Genişlik FWHM | 7nm'den küçük veya ona eşit |
| >%90 Güç | 0,15NA |
| Eğim Verimliliği | 1,8W/A'dan büyük veya ona eşit |
| Elyaf | |
| Fiber Bükülme Yarıçapı | 30mm |
| Fiber Çekirdek Çapı | 105um |
| Fiber Kaplama Çapı | 125um |
| Fiber Sayısal Açıklık | 0,22NA |
| Fiber Bağlayıcı | CO/ST/SMA |
| Elektrik | |
| Çalışma Akımı Iop | 11,5A'dan küçük veya ona eşit |
| Eşik Akımı Ith | 0,9A'dan küçük veya ona eşit |
| Çalışma Gerilimi Vop | 3,7V'den az veya ona eşit |
| Güç Dönüşüm Verimliliği | %47'den büyük veya eşit |
| Termal | |
| Çalışma Sıcaklığı | 15~55 derece |
| Depolama Sıcaklığı | -30-70 derece |
| Dalga Boyu Sıcaklık Katsayısı | -0,3 nm/ derece |
SSS:
Teslimat süresi nedir?
Normalde 3-5 gün. Özelleştirilmiş ürünler 15 iş gününe ihtiyaç duyar.
Herhangi bir MOQ sınırınız var mı?
Düşük MOQ, numune kontrolü için 1 adet mevcuttur
Popüler Etiketler: 15W 980nm Fiber Bağlantılı Lazer Diyot tedarikçiler, üreticiler Çin, fabrika, toptan satış, Çin malı










