Malzeme İşleme 50W 940nm Fiber Bağlantılı Diyot Lazer
Özellikler:
- İstikrarlı performans ve uzun çalışma ömrü
- Fiber: 200um/1-2m/0.22NA/Çıplak Uç
- Küçük boyut ve hafiflik
- Paralel sızdırmazlık işlemi, yoğuşma önleyici tasarım
- Kompakt yapı, iyi ısı dağılımı performansı
Uygulamalar:
- Katı Hal Lazer Pompalama
- Tıbbi Tedavi
- Malzeme İşleme

Bu Diode Lazer, fiber lazerler için çözümler sağlayabilir ve algılama ve yaşlanma tedavisinin tüm yönleriyle her ürünün güvenilirliğini, stabilitesini ve uzun ömrünü garanti edebilir. Çeşitli çıkış gücü ve geniş bir dalga boyu aralığı sağlayabiliriz. Darbeli lazerlerin darbe genişlikleri femtosaniyeden nanosaniyeye kadar değişir.
Veri Sayfası
Ürün Numarası: FC940DL50
Öğe adı: Malzeme İşleme 50W Fiber Bağlantılı Diyot Lazer
| Optik | |
| Merkez Dalga Boyu | 940nm |
| Dalga Boyu Toleransı | ±10nm |
| Çıkış Gücü | 50W |
| Spektral Genişlik FWHM | <7nm |
| Eğim Verimliliği | >4W/A |
| Elyaf | |
| Fiber Bükülme Yarıçapı | >40mm |
| Fiber Çekirdek/Kaplama/Tampon Çapı | 105um/125um/250um |
| Fiber Sayısal Açıklık | 0,22NA |
| Fiber Bağlayıcı | Çıplak |
| Elektrik | |
| Çalışma Akımı Iop | <11.5A |
| Eşik Akımı Ith | <0.6A |
| Çalışma Gerilimi Vop | <8.5V |
| Güç Dönüşüm Verimliliği | >40% |
| Termal | |
| Çalışma Sıcaklığı | 15~55 derece |
| Depolama Sıcaklığı | -30-70 derece |
| Sıcaklık Katsayısı | ~0.35 nm/ derece |
Çizim:

Not:
-
Doğrudan veya dağınık radyasyona gözlerin veya cildin maruz kalmasından kaçının
-
ESD önlemleri alınmalı
-
Sabit akım güç kaynağı kullanın. Dalgalanma akımından kaçının
-
Lazer diyot spesifikasyonlara uygun olarak kullanılmalıdır.
Popüler Etiketler: malzeme işleme 50w fiber bağlı diyot lazer tedarikçileri, üreticileri Çin, fabrika, toptan satış, Çin malı










