Biyomedikal için 50W 915nm Çıplak Uçlu Fiber Bağlantılı Diyot Lazer
Bu diyot lazer, fiber lazer pazarı için çok yüksek çıkış gücü sağlamak ve sistem üreticilerini daha kompakt bir pompa konfigürasyonuna yönlendirmek üzere tasarlanmıştır. Çeşitli çıkış güçleri mevcuttur. Özel dalga boyları ve konfigürasyonlar istek üzerine mevcuttur.
Özellik:
Tek tip yoğunluk dağılımı
Yüksek bağlantı verimliliği
Yüksek parlaklık
Standart merkezi dalga boyu 915nm
Uygulama:
Biyomedikal Teknoloji
Fiber Lazer Sensörler
Optik koherens tomografi
Tıbbi İşleme
Lazer Pompalama Lazer Baskı

Veri Sayfası
Ürün No: FC915DL50
Ürün Adı: Biyomedikal İçin 50W Fiber Lazer Modülü
| Optik | |
| Merkez Dalga Boyu | 915±10nm |
| Çıkış gücü | 50W |
| Spektral Genişlik FWHM | & lt;7nm |
| Eğim Verimliliği | 4.5W/A |
| Lif | |
| Fiber Bükme Yarıçapı | & gt;40mm |
| Fiber Çekirdek/Kaplama/Tampon Çapı | 105um/125um/250um |
| Fiber Sayısal Diyafram | 0.22NA |
| Fiber Bağlayıcı | çıplak uç |
| Elektriksel | |
| Çalışma Akımı Iop | 11.5~12.5A |
| Eşik Akımı Ith | 0.5~0.9A |
| Çalışma Gerilimi Vop | 8.5~12V |
| Güç Dönüşüm Verimliliği | 45% |
| termal | |
| Çalışma sıcaklığı | 15~55℃ |
| Depolama sıcaklığı | -30-70℃ |
| Sıcaklık katsayısı | 0.3nm/℃ |
Resim çizme:

Popüler Etiketler: Biyomedikal tedarikçiler, üreticiler için 50w fiber lazer modülü Çin, fabrika, toptan satış, Çin malı










